22 receptů které musíte vidět

Rádio G6 - Admin

 

JEDNODUCHÉ A CHUTNÉ RECEPTY NIKDY PŘEMYSLENÉ PŘED

V tomto videu vám ukážu několik chutných receptů a nápadů, které rádi vyzkoušíte. Můžete použít velmi málo přísad a využít svou kreativitu k vymýšlení lahodných pokrmů.
Vezměte syrový ramen a rozmačkejte je rukama. Poté ponořte trochu kuřecích prsou do másla, poté do rozmačkaného ramenu a smažte je v rostlinném oleji.
Ukážu vám, jak připravit lahodný omeletový dort v pomalém sporáku. Vejce jednoduše rozšleháte, okoreníte a necháte vařit samostatně. Potom můžete přidat trochu sýra a podávat s bylinkami a cherry rajčátky.
Místo toho, abyste se zbavili bramborových slupek, můžete je okořenit a upéct a při sledování filmu si pochutnat na dobrotách s omáčkou.
Dalším skvělým nápadem je vyrobit pizza ramen. Jednoduše je dáte jeden po druhém do pekáče a poté je obložíte sýrem, rajčatovou omáčkou, bylinkami, mozzarellou, feferonkami a jakoukoli další polevou. Potom je upečete v troubě a přejete dobrou chuť.

Časová razítka:
0:07 – Skvělé nudlové nápady
1:09 – Neuvěřitelné věci, které můžete udělat s pomalým vařičem
2:45 – Vařte bramborové hacky
4:42 – Pizza ramen
6:23 – Chutné nápady na párky v rohlíku
7:43 – Masová kulička a sýrový recept
9:41 – Nápad Gnocchi
11:16 – Brilantní nudlové hacky
13:05 – Recept na jablečné koření

Toto video je vytvořeno pro zábavu. Neručíme za úplnost, bezpečnost a spolehlivost. Jakákoli akce, kterou podniknete na základě informací v tomto videu, je výhradně na vaše vlastní riziko a nebudeme odpovídat za jakékoli škody nebo ztráty. Je odpovědností diváka použít úsudek, péči a preventivní opatření, pokud se někdo plánuje replikovat.

Následující video může obsahovat aktivitu prováděnou našimi aktéry v kontrolovaném prostředí – pokud plánujete replikaci, použijte úsudek, opatrnost a opatrnost.