Rakušan: Česko je bezpečná země. Míra kriminality způsobená cizinci nevzrostla
Tvrdá data mají lepší vypovídající hodnotu než xenofobní či emocionální příspěvky na sociálních sítích. Během mimořádné tiskové konference, svolané k dvě případům násilné trestné činnosti, to řekl ministr vnitra Vít Rakušan (STAN). Rovněž zmínil, že Česko nadále patří k jedné z vůbec nejbezpečnějších zemí na světě. V souvislosti s nedávnými činy, z nichž jsou podezřelí občané Ukrajiny, vicepremiér varoval před šířením nenávisti, neověřených informací či generalizací. Celý článek ZDE: https://cnn.iprima.cz/rakusan-409251
Přihlaste se k odběru novinek našeho zpravodajského portálu CNNPrima.cz a buďte neustále v obraze. Denně vám přes 200 reportérů a redaktorů přináší ty nejdůležitější a nejzajímavější zprávy z domova i ze zahraničí.
?? https://cnn.iprima.cz/newsletter
? Sledujte CNN Prima NEWS na sociálních sítích:
Facebook: https://facebook.com/cnnprima
Instagram: https://instagram.com/cnnprima
Twitter: https://twitter.com/cnnprima
? Navštivte web CNN Prima NEWS na https://cnnprima.cz
#cnnprimanews #cnnprima

















![Eiffel 65 - Blue (Da Ba Dee) [Gabry Ponte Ice Pop Mix] (Original Video with subtitles)](https://img.youtube.com/vi/68ugkg9RePc/mqdefault.jpg)
































