Lidl přichystal speciální slevovou akci: Senioři nakoupí levněji

Lidl zmínil, že již zlevnil více než 400 výrobků napříč sortimentem oproti konci předešlého roku. Od pondělí 9. do neděle 15. října budou moci senioři starší 65 let po prokázání věku ve všech prodejnách řetězce nakoupit ještě levněji. Desetiprocentní sleva na ně čeká u čerstvého ovoce a zeleniny, vajec a nebaleného pečiva.

„Našim zákazníkům se snažíme nabízet nízké ceny každý den, touto akcí jsme chtěli vyjít vstříc seniorům. I proto jsme do nabídky zahrnuli produkty podle kategorií, které nakupují velmi často. Zároveň se jedná o produkty, u nichž vlivem inflace za poslední dobu nejvíce vzrostla cena a mohly se tak stát pro řadu lidí nedostupnými. V jídelníčcích by však rozhodně chybět neměly. Symbolicky jsme tuto novinku představili k Mezinárodnímu dni seniorů jako dárek a zároveň poděkování našim zákazníkům,“ uvedl jednatel společnosti Vít Pravda.

Řetězec zmínil, že týden věnovaný seniorům zařadil mezi slevové akce vůbec poprvé. Senioři mají zájem o slevu oznámit u pokladny a prokázat věk dokladem s fotkou. Slevu je možné kombinovat s dalšími akcemi a využít ji opakovaně.

Lidl je na českém trhu od června 2003. Za dvacet let se síť obchodů rozšířila z původních 14 na 317 prodejen. Společnost má také internetový obchod, kde nabízí spotřební zboží.

zdroj: https://stars24.cz/