Léčení myšlenkami Když jste nemocní, k vyléčení vám může pomoct i vaše vlastní hlava! Nevěříte? Zkuste to!

Tajemství magie a esoteriky působí záhadně, ale ve skutečnosti se v jádru všeho ukrývá několik hlubokých a tajuplných pravd, od nichž se všechno odvíjí. A jedno z nejdůležitějších tajemství v pozadí všech „zázraků“ je jednoduché – lidské myšlenky mají moc ovlivňovat realitu! Není to tak, jak nám odmalička říkali, že to, o čem a jak přemýšlíme, je pouze v naší hlavě. Naopak, má to dosah i na hmotný svět kolem nás! Pomocí síly myšlenek si člověk dokáže plnit svá přání, a to dokonce i v tak komplikované oblasti, jako je zdraví!

Samozřejmě, zas tak jednoduché to není, zázraky na počkání nečekejte. Jednou myšlenkou si určitě nevyléčíte problém, který vznikal dlouhá léta, ani nezhojíte do rána zlomenou nohu. Léčivá síla myšlenek však výrazně pomáhá uzdravení i v případě vážných nemocí, a drobnějších potíží vám často pomůže se zcela zbavit!

Duchovní příčiny nemocí

Žádné zdravotní trápení nevzniká jen tak náhodou, jako konec konců nic na světě, a vždy má za úkol něco nám sdělit a ukázat. Nemoc je často prostředek, který nám má připomenout, že nějakou oblast svého života dlouhodobě zanedbáváme, nebo že nutně potřebujeme odpočinek. Platí to dokonce i pro úrazy a infekční onemocnění. Když lehnete s chřipkou, často je to proto, že jste dlouhodobě přepínali své síly a tělo i duše již nutně potřebují vypnout. Uzdravíte se určitě rychleji, když si dopřejete pustit na marodce pracovní starosti z hlavy a místo toho si naordinujete psychickou relaxaci. Přemýšlejte nad věcmi, které máte rádi, které vás v životě těší, ne nad tím, co vás stresuje, a brzy se budete cítit lépe, získáte novou energii.

Jednotlivé konkrétní nemoci a části těla, kterých se týkají, však mají pro nás zcela konkrétní vzkazy. Možná je odhalíte díky metaforám a přirovnáním z lidové moudrosti. Jestliže máte například problémy se žaludkem, zeptejte se sami sebe, co v životě nemůžete strávit, a snažte se toto téma zpracovat. Pokud vás bolí záda, možná je toho na vašich bedrech příliš, nebo máte v dané životní situaci problém stát vzpřímeně. Pokud vás trápí špatný zrak, přemýšlejte nad tím, co se v životě snažíte nevidět. A tak dále.

O duchovních příčinách nemocí jsou napsané celé knížky, kde určitě najdete i tu vaši nemoc. Když se vám pak povede vyřešit si problém na psychologické úrovni, často zmizí i dlouholeté zdravotní potíže!

Síla pozitivní vizualizace

Ještě jednodušší způsob je léčení pomocí vizualizace a pozitivních myšlenek. Naše myšlení pomáhá vytvářet naši realitu na mnoha úrovních – včetně našeho zdravotního stavu. Pokud vnímáte své tělo jako nemocné a slabé, pak se na vás skutečně budou lepit potíže nejrůznějšího druhu. Vždyť jim to svojí energií, kterou do okolí vysíláte, přímo umožňujete! Naopak pokud budete hluboce věřit tomu, že vaše tělo je silné a rychle se uzdravuje, pak tomu skutečně tak bude. Nemoci se vám budou vyhýbat, a kdyby na vás přece jen něco sedlo, bude to mít snadný průběh a rychle se zotavíte.

S vizualizací můžete začít kdykoliv. Představujte si co nejživěji, že vaše tělo je zdravé, že jej prostupuje zářivé bílé světlo, které vyhání všechno špatné pryč! Myslete na to, že vám přibývají síly, že se cítíte pořád lépe a lépe. A nezapomínejte zahrnovat své tělo láskou a vděčností. Vždyť vám tak dobře slouží, jen si občas potřebuje taky odpočinout a obnovit síly. Zkrátka myslete pozitivně a představujte si to co nejživěji – a již co nevidět se budete opravdu cítit lépe!


zdroj:https://www.horoskopy.cz