Žena bez respirátoru nafackovala prodavačce, která ji upozornila na platná opatření

Nošení respirátorů ve vozech hromadné dopravy nebo v nákupních centrech leze mnoha lidem na nervy. Pravidla jsou ale pro všechny stejná a drtivá většina lidí je dodržuje. Ne tak žena, která vyrazila nakoupit do obchodního centra v Plzni na Slovanech. Na obličeji neměla nasazený respirátor, na což ji upozornila obsluha prodejny. Místo toho, aby dotyčná uposlechla, začala se chovat agresivně. Nevychovaná zákaznice se do prodejny potravin vypravila okolo půl osmé hodiny večer. Mezi regály se chvilku pohybovala bez nasazené ochrany dýchacích cest. Brzy si ji všimla jedna z pracovnic obchodu.

„Obsluhou prodejny byla neznámá žena posléze upozorněna na protiepidemická opatření. Oslovená zareagovala na tuto situaci slovními ataky proti obsluze. Situace se měla následně vyhrotit ve fyzické napadení zaměstnankyně prodejny, kterou mimo jiné neznámá agresorka měla několikrát udeřit dlaní do obličeje. Při incidentu měla napadená žena utrpět zranění,“ popsala policejní mluvčí Veronika Hokrová.

Jméno agresivní zákaznice policisté neznají, a proto se obrací s prosbou o pomoc na veřejnost. Pokud jste se 20. října večer pohybovali v nákupním centru v Plzni na Slovanech a viděli jste onen incident, obraťte se na nejbližší policejní oddělení nebo na linku 158.

 

 

 

Zdroj/Foto:https://plzenska.drbna.cz