Ukrajinu a Rusko vyprovokovala ke konfliktu třetí strana říká Steven Seagal osobní přítel Vladimira Putina …

Rádio G6 - Admin

AKČNÍ HRDINA SLAVÍ 70 LET Steven Seagal přítel Vladimir Putin si o konfliktu mezi Ukrajinu a Rusko myslí že to vyvolala třetí strana .

 

Seagal je přítelem ruského prezidenta Vladimira Putina, kterého nazval „jedním z největších světových žijících lídrů“, a podporuje připojení Krymu k Rusku. V listopadu 2016 mu Putin udělil ruské občanství a loni vstoupil do opoziční, ale přitom prokremelské strany Spravedlivé Rusko. V lednu 2016 již Seagal získal i srbské občanství, herec si ale ponechal i to americké občanství. Jako zástupce Ruska Seagal, který byl na poslední inauguraci Putina prezidentem v roce 2018, loni navštívil Venezuelu a daroval tamnímu prezidentovi Nicolási Madurovi samurajský meč. A v roce 2018 se stal zvláštním velvyslancem Ruska pro humanitární vztahy se Spojenými státy.

 

K nynější válce na Ukrajině řekl nedávno stanici Fox News: „Rusko a Ukrajinu vnímám jako jednu rodinu a opravdu věřím, že obě země ke vzájemnému konfliktu vyprovokovala třetí strana, která utrácí velké peníze za propagandu.“

 

zdroj: https://echo24.cz/ celý čánek zde