Jak vydělat peníze prodejem fotografií ? poradíme vám jak na to …

Paulus Paul

Dnešní době má každý mobilní telefon, a to z něj dělá fotografa, no a když máte dobrý nápady a umíte fotit dá se i hezký přivydělat … že nevěříte ?

 

Tak tomu věřte, i vaše fotografie z akcí kde jste se byli pobavit, nebo rodinných akcí to vše je možné prodávat a když budete více aktivní tak i si dobře přivydělat .

 

Kdo že by to kupoval ? koho by to zajímalo? No třeba mě … ne nejsem šmírák ale když píšete články občas musíte sáhnout do tak zvaných fotobank a zakoupit fotku co se hodí k článků a tady přichází na řadu právě vaše fotografie !
Každý hledá ne jen motiv co se mu bude hodit k článků ale také kouká na kvalitu a cenu …

 

Musíme si také říci že fotobank je více a vybrat si je někdy těžké, osobně preferuji i vzhled a funkčnost webové stránky to je důležité aby se v tom pak člověk neplácal hodiny než na něco přijde kord když zrovna nejste moc zběhlí v takových věcech .

 

Osobně bych doporučil webovou stránku https://www.dreamstime.com najdete tam více než 183 milionů obrázků, A to právě díky tomu že zde nahrávají své fotografie uživatele z celého světa .
No a díky tomu web navštíví spousty lidí aby si koupili nebo stáhly fotografii a zde nastává šance pro Vás aby jste se přidali k těm co na svých fotografiích vydělali také peníze protože https://www.dreamstime.com se stačí zaregistrovat a posílat fotky a už jen vydělávat .

 

Pro ty co by naopak chtěli koupit za dobré peníze do článků nebo jiné použití fotografii, tak mám pro vás dobrou zprávu… Prémiové obrázky již od 4,71 Kč což si myslím je hodně dobrá cena.

 

Základní údaje Dreamstime.com

 

Více než 183 milionů obrázků
Dreamstime je tu od roku 2000 a stále se vyvíjel a došel až do konečné fáze takže je spolehlivý
Typy souborů prodávané ve fotobance jsou běžné fotografie, vektorové soubory, soubory TIFF, vektorové fotky jsou ve formátech JPG, AI a EPS a v RAW .
Přijímá platby PayPal, A klasický z karet či běžných účtů

 

Dreamstime má jedny z nejrozsáhlejších licenčních podmínek z fotografických agentur.
To zahrnuje nákup autorských práv k obrázkům.
Možnosti licencování zahrnují licence bezplatné, rozšířené, redakční, a plná autorská práva.

 

Blog stojí za zmínku, protože je psán členy. Je aktivní a odpovídá na otázky, z nichž mohou mít prospěch noví i zkušenější uživatelé.

 

Dreamstime je od začátku velmi sympatická fotobanka s poměrně snadnou registrací osobě mě trvala pár minut a je tedy vhodná i pro začátečníky, jen musíte počítat s tím, že na první prodej si nějaký ten den budete muset počkat.

 

 

 

Prodejní cenu
Také v této fotobance se prodejní ceny odrážejí kolik obrázků chcete měsíčně stáhnout .

 

Kolik vydělám .
Záleží na tom, kolikráte se již obrázek prodal – čím více se prodává, tím získáte větší odměnu .

 

 

 

 

Co dodat chcete si vydělat na fotografiích určitě stojí za to, to aspoň vyzkoušet na https://www.dreamstime.com třeba zjistíte že jste si vydělali tolik že máte na dovolenou nebo na dárky pro své blízké k vánocům .

V případě problémů jsem pro Vás našel  české diskusní fórum kde se můžete poradit když něco nebudete vědět nebo i nějaké triky jak na to  http://forum.fotobanky.cz/dreamstime-f10/ ….