Poslední varování! Jaroslav i Diegovi Kotlárovi to svým chování přehnali… vzkaz od Cverny přestaňte nebo přijedu a zbiju vás oba …

Jaroslav i Diegovi Kotlárovi to svým chování naprosto přehnali. Aby si otevírali ústa směrem ke Karlosovi Vémolovi? To musel zatrhnout sám Alex Cverna.

Oba příslušníci z početné rodiny Kotlárů se v posledních dnech vyjádřili na adresu Karlose Vémoly a toho, jak by s ním chtěli bojovat. Jaroslav věří, že by si s Karlosem poradil sám, Diego se naopak dožadoval odměny jednoho milionu za zápas. Oba tyto výroky se ovšem hluboce dotknuly Alexe Cverny, který je několik dlouhých let s Terminátorem dobrým přítelem. Podobné řeči ze strany Kotlárů vůbec neschvaluje.

„Už přestaňte říkat takové blbosti!“ spustil emocemi nabitý Alex během živého streamu na svých sociálních sítích. „Konec! Už o vás nechci slyšet, že se nějak vyjadřujete k mému kamarádovi Karlosovi Vémolovi. A ještě jednou to uděláš ty, Jardo, nebo ty, Diego, tak za vámi pojedu a zbiju vás tak, že už v životě nevlezete do žádné klece! Ano?!“ zdůraznil.

Alex Cverna byl jedním z prvních lidí, kteří se vyčlenili ze společnosti Kotlárů, zejména tedy právě Diega neboli Jana, kterého si vzal v Praze na starost Tomáš Pollák. Jak se ale později ukázalo a jak Alex potvrdil našemu webu, Diego tuto ochotu nikterak finančně neocenil. Když nadešel čas výplaty, vzal si ji celou pro sebe. A když se jej potom lidé ptali, proč se o ni nepodělí, tak jen odpověděl, že se doma pohádal s manželkou.

Skutečnost je nicméně i taková, že byl Diego uznán vinným z urážek na cti, kdy se více než šest měsíců nabourával do Karlose Bendy a jeho rodiny. Tyto nahrávky, které byly volně přístupné na internetu, skončily na policejním oddělení, načež zakročil městský úřad v Hanušovicích. Sečteme-li si to, Diego nyní dluží až deset tisíc Alexu Cvernovi, kterému zničil sedačku v autě, třicet tisíc za tréninky v Praze a něco v rozmezí 30-50 tisíc jako pokutu za nadávky.

Ani Jaroslav Kotlár na tom není zrovna nejlépe. Vedle Datla si na jeho chování postěžoval i takový rapper Ramon, kterému Jarda rovněž dluží peníze. Takto se bohužel bortí kamarádská pouta a vznikají nepřátelství.

 

Reakce na video …

 

 

 

zdroj: https://www.top-fight.cz