Mladík zažil ve vězení chvíle hrůzy. Bachaři ho přivázali a opakovaně do něj pouštěli elektrický proud

Rádio G6 - Admin

Američtí policisté to zase jednou přehnali a překročili hranice. Na vlastní kůži to minulý rok v listopadu zažil tehdy osmnáctiletý Jordan Norris, který skončil ve vězení v americkém státě Tennessee. Bachaři ho přivázali k židli a pak na něj opakovaně používali elektrický paralyzér, jak ukazují záběry, které se objevily na internetu.

Jordan Norris si se zákonem příliš hlavu nelámal. Policisté si pro něj loni v listopadu přišli kvůli krádežím, drogám a zbraním. Dva dny po zatčení dolehla na osmnáctiletého mladíka tíha situace a začal mlátit hlavou do zdi cely a údajně vyhrožoval spoluvězňům.

Trojice policistů ho vyvedla ven z cely a připoutala k židli. Tím ale pacifikace neposlušného vězně nekončila. Jak ukazují záběry z vězení, bachaři na mladíka opakovaně používali elektrický paralyzér.

 

 

Norris podal na bachaře žalobu. Dle jeho názoru použili nadměrnou a nepřiměřenou sílu a jednali „sadisticky a zlomyslně“. V žalobě také dle serveru Vice News stojí, že Norris trpí kvůli zákroku zdravotními obtížemi. Má jizvy na kůži, poškozené nervy v rukou, trpí záchvaty paniky i duševní úzkostí, bolí ho záda a má problémy s pamětí.

 

 

zdroj: info.cz/