Agresivního opilého Poláka museli dokonce i přikurtovat

V noci na dnešek muselo několik policistů zvládnout neskutečně agresivního Poláka. Vše začalo před půlnocí na náměstí Republiky v Plzni, kde začal opilý cizinec zcela bezdůvodně slovně napadal hosty restaurace Republika sedící za předzahrádce.
Muž nechápajícím hostům vyhrožoval a snažil se je vyprovokovat ke rvačce. Když se mu to nepovedlo, vešel Polák do restaurace a požadoval alkohol. Vzhledem k jeho stavu mu personál odmítl nalít, tak muž alespoň použil toaletu restaurace. Podle svědků je možné, že si na toaletě aplikoval i drogy, protože zde byl jednak velmi dlouho a pak vyšel ještě více nabuzený a agresivní.
Obsluha nakonec musela na cizince přivolat hlídku policie, ale ani přítomnost policistů muže neuklidnila, ba naopak, jeho agresivita dále stoupala. Policisté se ho pokusili zkontrolovat, ale muž na ně pouze řval, peněženku s doklady zahodil a pak se pokusil o útěk. Nakonec museli policisté použít donucovací prostředky, muži přiložit pouta a transportovat ho na záchytku.

V policejní dodávce se Polák narozený v roce 1987 pokusil všechny policisty alespoň poplivat, ale pravé peklo začalo až na záchytce. Muž plival na sestřičky i na policisty, mimo jiné se také pokoušel zdemolovat pokoj, kde byl umístěn, či narazit hlavou do zdi v úmyslu se sebezranit, takže nakonec bylo nutné ho přikurtovat k posteli, což se dělá pouze v těch nejzávažnějších případech.
Dnes ráno si policisté muže na záchytce vyzvedli a nyní se ze svého nočního jednání bude zodpovídat.

Zdroj/foto:https://www.krimi-plzen.cz/a/silenemu-polakovi-museli-prikurtovat-nohy-i-ruce/