Konspirační projev – Zdenda Moravský alias bolševický revolucionář z SPD


Zdroj: https://www.facebook.com/zdenda.blokovany

 

Kdo to je ? a mluví za nějakou stranu ? Odpovět jsem našel v jadnom článku na https://xindelhunt.wordpress.com s názvem …

Zdenda Moravský alias bolševický revolucionář z SPD

Zdroj: Facebook

SPD tu je jednoznačně od toho aby vyplnila prostor pro ty, které už nebaví nadávat v hospodě u piva, na ulici u lahváče nebo v práci u lopaty na to, jak jsme vykořisťovaní, máme se špatně a jak tu všichni kradou. Pro ty, kteří nemají dost logického úsudku na to aby chápali širší souvislosti a věci řešili pragmaticky a hlavně hlavou. Současně je tu pro ty, kteří by rádi vyháněli, zavírali a věšeli lidi co nekonvenují s jejich vidinou bílého dělnického národa, ale nechtějí to dělat vyloženě pod nacistickou hlavičkou (jako třeba DSSS, přestože i Vandasovci si dnes hrají na vlastnece a svůj nacismus zakrývají jak to jen jde). Jde zpravidla o lidi, adorující dobu před rokem 1989, ale s touhou uspět s novou značkou pod taktovkou syna migranta. Ano, už jen ten paradox, že je vede někdo koho by jinak poslali „domů“ je prostě záruka toho, že bude sranda. Nebudu řešit ulhané vedení, které celý byznys projekt SPD založili kvůli sobě, zaměřím se spíše na ty největší exoty, kteří k SPD přilnuli jen protože je to rádoby pronárodní strana. Největší klenot a perla je jednoznačně expert na vše, uřvaný ožrala ze zlínského kraje Zdeněk Strapina aka „Zdenda Moravský“ (nickname na Faebooku). Tento nebojácný rytíř z facebooku, je opravdový stranický expert, protože během hodinového videa, dokáže vyřešit a pojmenovat problémy nejen v naši české kotlině, ale celosvětové. Z logiky věci je tedy jasné, že za všechno může Sorosovsko-židovsko-euro-nato-USA-Německo-Pražácké hnutí, které hodlá vyhladit celé lidstvo počínaje Moravany a posléze i všechny ostatní. Ne, nejdená se o nadsázku, tato figurka je opravdu schopná tvrdit, že Pražáci mají lepší počasí, protože ilumináti z EU posílají špatný vítr a déšť na moravu aby jim zničil hospodářství a zpřetrhal letité dobré slovanské vazby s Ruskou federací. Ano, opravdu vymýšlí takové konstrukce. Je to přeci jasné, nepozná to jen ten kdo je úplně „vymydlený“, asi chemtrails nebo ovládnutí myšlení skrze špatné potraviny, kterých je plná republika. Holt u nás není výběr vhodných potravin a máme zde jen prošlý odpad z Německa :). Škoda, že proti Zdendovi hovoří ve všech ohledech dohledatelné protiargumenty.

Nicméně Zdendův repetorár je nevyčerpatelný. Samozřejmě, že nejdůležitější na celé planetě jsou slované, kteří měli být vyhoubeni během druhé světové války a to hned na prvním místě. Jasně Zdendo, hlavně slo o Slovany, oni nacisté vůbec skoro nevyhladili Židy. To byl přeci pakatel, šlo v první řadě o slovany. Chorvaté, Slováci, Ukrajinci, Bosňáci v barvách nacistů, zřejmě podle tvé teorie slované nejbyli. Nevadí, hlavně, že druhá světová válka byla zapříčiněná západem a pokračuje v ní do dnes v čele s jak ty rád říkáš „frňákovníky“. To je libé označení, jako z týdeníku Der Stürmer. Ale já vím, od tebe je to přece jiné, ty jsi jen vlastenec a vůbec nemáš slovník nacistické špíny. Koukněme se trochu na témata, která má Zdeneček v oblibě.

 

Covid: Zajímalo by mě, jak to má SPD jako parlamentní strana s náhledem na pandemii COVID-19. Dle jejich člena Zdendy to vypadá, jako kdyby COVID byla smyšlená zbraň v podobě hysterie vyrobená v USA, která má za cíl uvrhnout bílé národy do totality. Skutečně má SPD takové stanovisko? Na jakém zákládě prosím? Rád bych tuto „podpultovku“ také znal.

 

5G: Tato teorie je pro mě z těch zábavnějších, alespoň není škodlivá, jako ty kecy o COVID-19. 5G je tu samozřejmě proto, až začne povinné a hromadné očkování všeho obyvatelstva, aby tím zářením „aktivovali“ složku v očkování, která nás posléze (opět hromadně) všechny uvaří. ok dobře. To zní velmi logicky, protože až budeme všichni uvařeni, tak Sorosovsko-židovsko-euro-nato-USA-Německo-Pražácké loby (budeme zkracovat jako „frňákovníci“, když to má Zdenda tak rád) bude konečně moc pracovat ručně a bez pracovní síly, díky které se dnes musí flákat ve vilách a zívat si nad koktejly s paraplíčky, konečně budou moci pracovat bez těch otravných zamšstnanců Bravo Zdendo, jsi ozdoba svého kraje a své strany.

 

Inkluze: Ta je tu samozřejmě od toho aby mělo aby „frňákovníci“ zničili inteligentní obyvatelstvo (třeba jako je právě náš Zdenda) a tím pádem s nimi mohli snadno manipulovat. Není nic lepšího, než když nejdřív technologií 5G a očkováním vyhladíte obyvatelstvo a pak je ovládáte skrze inkluzi abyste měli otroky. Pokud chce tedy někdo začít v budoucnu otrokařit, zeptejte se Zdendy, ten očividně ví jak na to.

 

Migrace: Ta samozřejmě začala hned po první světové válce a měla za úkol jen jednu věc. Zařídit degradaci západní společnosti. Což se jistě povedlo. Vynecháme-li druhou světovou válku a její hrůzy, tak jak vidno od roku 1918 je na tom spolčnost hůř a hůř. Nemáme lepší lékařskou péči, to je jen propaganda. Nemáme nic, nemáme továrny, nemáme pořádné jídlo, nemáme žádné vymoženosti nemáme prostě nic. Máme tu jen samé migranty, kteří vše ničí, loupí a vraždí. Sám tomu nerozumím, že jsem dodnes přežil.

 

Cenzura: Přiznám se, že to mě možná baví úplně nejvíc. Ta hnusná krutá cenzura tu všude protlačuje ČT a naopak zakazuje ty pravé vlastenecké názory a lidi, kteří ji prezentují. Nejlepší pak je, když Zdenda neschopen si behěm natáčení svého bodrého a v této příšerné totalitě nesporně odvážného proslovu, ztišit notifikace, nebo když jeho vysílání záměrně ruší nějaký frňákovnický cenzor (možná že přímo Rotschild :-o) Já jen nechápu jak se přes tento hrozný útlak dokáže skrze ten cenzurovaný internet Zdenda, tak snadno protlačit. Možná nějaká slovanská magie

negativní vliv západu: co například? Třeba to hnusné malování po zdech. To je přece imperialistický výmysl, který vzikl, kde jinde než v USA. Čert vem, pravěkké malby v jeskyni Altamira, vem čert všechny pomalované zdi z dob středověku. Za to můžou Američané a kdo to nevidý je slepý! Tak!

 

Angličtina: 3/4 národa nemluví anglicky, tak proč je všechno Anglicky? Nu, třeba protože anglicky se mluví všude a i díky angličtině se snáz dělají obchody a tím pádem rozvoj? Ne, určitě ne, určitě v tom bude něco zákeřnějšího. Nevím co, ale Zdenda má jasno. Je to příprava na okupaci jako za protektorátu. Ruština za socialismu byla samozřejmě v pořádku, protože to byli bratři co nás osvobodili a proto měli právo si s námi dělat co chtějí. To je prostě bravurní logika, díky Zdendo!

 

Zdeneček samozřejmě dokáže zdůraznit jak jsme před rokem 1989 vše vyráběli poctivě, kvalitně a hlavně pro lidi. Není důležité, že to byl majetek zpravidla ukradený soukromníkům. Důležité je, že to patřilo lidu, který si to vzal po právu. Pak jak už je u vlastenců zvykem se majetek samozřejmě rozkradl, protože končil v soukromém vlastnictví. Je to vskutku hrozná krádež vracet lidem to co jim bylo ukradeno. Ale nebojte se, Zdenda ví jak vše vyřešit, všechno znárodnit, uzavřít hranice a migranty vysypat do moře. Zdenda je bedna a s nikým ani s ničím by se nesral. Heil SPD, heil Zdenda!

 

Aktualizace: 15.10.2020

 

Na novém Zdendově videu, se velmi soustředil na zdůraznění toho jak „oni“ ovládali před 2.sv válkou, hlavně v německu – divadla, rozhlas, obchody atd… Zdenda se bál použít slovo „Židé“, čemuž se nedivím, vzhledem k tomu, že chvílí předtím mluvil o Hitlerovi. Zajímalo by mě, jak tento strýcovrah může takto nenávistné nesmysly hlásat. Jen ten experimentativně jsem zkusil video facebooku nahlásit, protože konec konců, porušuje zásady a to kromě rasismus i tím, že adoruje potlačování lidských práv a svobod. Dřív než jsem video shlédl já sám, obdržel jsem od facebooku odpověď, že zásady video nikterak neporušuje, v tomto případě se krásně ukázalo, jak facebook ignoruje některé požadavky, zatímco jiné vyřídí tak jak se mu hodí. Bizarní situace.