Nebudete tomuhle věřit. Pro n?které to bude velmi strašidelné zjištění. Covit 19.

Rádio G6 - Admin

Sociálními sítěmi se znovu virálně šíří video z dílny Pavla Kamase. Jde o třetí pokračování jeho videa „O virus tu nejde“. V nejnovějším videu uráží lékaře, kteří prý pacienty „uléčí k smrti“. Připomeňme, že Pavel Kamas je znám antisemitistickými postoji. Je vydavatelem Hitlerových projevů nebo přetiskl nacistickou protižidovskou knihu pro děti s názvem Jedovatá houba.

 

Podle státem shromažďovaných dat zemřelo v roce 2020 na území Česka v souvislosti s nemocí covid-19 téměř 12 000 lidí. Navzdory veškerým snahám medicíny o jejich uzdravení. Lékaři dělali, co mohli ale virus byl silnější. Zní oficiální narativ. Právě tito zemřelí stejně jako přetížené nemocnice slouží často jako univerzální argument proti kritikům, kteří pandemii naopak považuji za vykonstruovaný humbuk. Příznivci sebedestrukce se rádi ptají, když tedy žádná pandemie není, tak kde se asi berou ti nemocní plné JIPky a mrtví vyváženi z nemocnic nohama napřed. Velmi správná otázka. Nejdříve se však ptejme, jak jsou vlastně léčeni pacienti s covidem. Může léčba uškodit víc než nemoc samotná. Lze nachlazení proměnit v těžký případ covidu právě terapii. Jaro 2020 se neslo v duchu, kdo neshání plicní ventilátor, není Čech deník cz citoval 23. března minulého roku Prymulu. Plicní ventilaci jsou důležité pro přežití pacientů. Intenzivní péči potřebuje dokonce každý desátý nakažený pacient. 8 % lidí bez ventilátoru vůbec nepřežilo. Stejně jako většina ostatních evropských zemí propadlo i Česko v prvních měsících tzv. pandemie národní ventilační euforii. Ze státního rozpočtu bylo na nákup těchto zařízení okamžitě vyčleněno 240 000 000 Kč, kdo na ventilátor neměl peníze. Ten pořádal sbírky. Přístroj získal během krátké doby doslova status svatého grálu. Plicní ventilátory platí za jeden ze symbolů boje o život. Psal server aktuálně cz. Foukáním vzduchu do ulice bleskurychle zařadilo do základního arzenálu boje s pandemií s pandemií, anebo lidským zdravím. Z umělé plicní ventilace totiž pacient profituje jen ve speciálních s nejvyšší opatrností zvažovaných případech. Použili se symbol boje o život. V nesprávnou chvíli dokáže být i výbornými Jateční nástroje.

Ne 18. dubna 2020 citovaly novinky cz newyorského lékaře a já si dala, podle kterého ventilátory covidovým pacientům více škodí, než pomáhají. Tita bojím se, že toto pomýlené léčení povede k tomu, že se hodně ublíží spoustě lidí v krátkém čase, uvedl americký lékař situaci, kdy v New Yorku umírali ventilovaných pacienti jako mouchy. Jedním z problémů Ameriky prý bylo, že, cituji, zatímco za normálního stavu je připojení na plicní ventilaci tou poslední variantou v přeplněných nemocnicích se často stává variantou první. Alarmující situace kolem umělé plicní ventilace si všiml též rakouský deník kurýr citát. Stále více lékařů pozoruje, že jakmile jim strčí hadici do průdušnice, napojí na dýchací přístroj. Stav covidových pacientů se rychle zhorší. Deutsches nějak sebrat zase uvedl, že v Británii přežije umělou plicní ventilaci jen každý třetí pacient. Navíc prý studie ukazují, že plicní ventilátory rozhodně nejsou garantem pro přežití. V čem je, tudíž umělá plicní ventilace obrací princip přirozeného dýchání naruby. Za normálních okolností se dýchací svalstvo roztáhne a v důsledku takto vzniknuvší vaku a plíce nasají vzduch. Namísto toho ventilátor vzduch do plic pod tlakem natlačí pomocí zavedené trubičky, jelikož jde tento proces proti přirozenosti mechanismu lidského dýchání a organismus by se mu při plném vědomí bránil. Nachází se pacient po celou dobu ventilace v umělém spánku. Pod sedativy, která tlumí centrální nervový systém.

Pro starší lidi představuje takový stav smrtelné riziko. Tím spíše má trvat mnoho dní či několik týdnů, kromě toho celá procedura plíce enormně stresuje, což může vést až k mechanickému poškození plicní tkáně. Předseda Svazu pneumologické kliniky Německu Dr. Tomáš Poznar má na aplikaci invazivní plicní ventilace covidových pacientů jednoznačný názor. Informovat by se mělo, cituji, co možná nejpozději nejlépe vůbec. Přílišné množství kyslíku a tlak plíce poškozuje, čímž vzniká začarovaný kruh, při kterém už po třech dnech exponenciálně stoupá nebezpečí komplikací, upozornil lékař. Asi 50 % pacientů s diagnózou covid-19 na umělé plicní ventilaci zemře. Pro doktora pořádat toto by bylo, cituji, jasné znamení, že se v medicíně musíme vydat jinou cestou.

Předčasné napojení na dýchací přístroje tak výrazně zatěžuje Onyx. V covidové době posvátné kapacity nemocnic. Informovaný pacient tráví na ventilátoru většinou 2-3 týdny. Ti, kteří přežijí, zůstávají v nemocnici zpravidla ještě několik dalších týdnů. Šéf německých pneumologové problematiku, vysvětlil takto citát. Lockdown, který nás stojí miliony, má zabránit tomu, aby pacienti s covidem přetěžoval jednotky intenzivní péče. Léčby se však volí metoda, která přispívá k tomu, že pacienti pravděpodobně zcela zbytečně umírají a navíc zůstávají déle na intenzivní péči.

To nedává vůbec žádný smysl, konec citátu doktor on Heart považuje umělé plicní ventilace v boji s covidem, za, cituji, jednu z největších chyb, které jsme se v boji s pandemií dopustili, neboť pro tento postup neexistují žádné vědecké poznatky. Naopak přesvědčen, že je to právě invazivní umělá plicní ventilace, která způsobila vysoké počty úmrtí v Evropě nelze také opomenout že během ventilace dochází k výraznému ochabnutí dýchacího svalstva, pročež mají pacienti po jejím ukončení, pokud vůbec přežijí značné potíže znovu samostatně dýchat,

Proč byly tedy lékaři, Česko nevyjímaje do plicních ventilací, tak zamilovaný. Odskočíme si do New Yorku. Tamní zdravotní sestra éry Marie Olšavský přišla koncem září 2020 na veřejnosti informaci, že za každého na koronavirus pozitivně testovaného byla připravena mimořádná odměna 11 000 USD ovšem, cituji, když jsme ho napojili na ventilátor, dostala nemocnice dalších 30 000 USD. COVID byznys, jak víme, globální a daří se mu všude v Česku. 17. února 2021 informoval Český rozhlas, že, cituji platby za covidové pacienty vylepšily rozpočty nemocnic. Ne to není vtip. To je pandemie, jakou svět a rozpočet nemocnic na pokraji krachu nevidě l….

zdroj: Jan Hronský