Jak to bylo s objednáním pohřbu, Výpověď sestry Stanislava Tomáše a vyjádření majitele Pohřební služba Harmonie.

Paulus Paul

Tajná nahrávka majitelem Pohřební služba HARMONIE

 

Rozhovor s Majitelem Pohřební služba HARMONIE

A tak jsme kontaktovali majitele Pohřební služba HARMONIE a zeptali se jak to bylo …

 

Kde jste získal informaci že se nepožádalo o re pitvu ? řekly by vám to vůbec ?
Ano nám by to řekli v případě toho že by se někam měl transportovat, ale nic takového se neuskutečnilo tak asi jim to bylo vše zamítnuto.

 

A kam jste volal ?
Volal jsem na policii jestli oni mají nějaký příkaz od státního zástupce že by jsme ho měli transportovat někam jinam, bylo my řečeno že žádný příkaz takový nemají .

 

Kdo vyřizoval pohřeb a objednávky ?
Tak nejdříve jedna skupina a pak další, měnilo se to ze dne na den, Situace byla strašně nepřehledná .

 

O jaká Skupini se jednalo ?
Tak to už opravdu nevím , pořád se to měnilo a my měli i jinou práci nakonec jsme byli rádi že to s námi dořešila sestra zemřelého .

 

Je pravda že David Mezei a Marek Kavali objednali pohřeb za 250 000kč samy a že nebyla ani přítomná Sestra Stanislava Tomáše ?
Není chtěli jen udělal kalkulaci … Byla to jen kalkulace když by se na to sehnali peníze, Finální objednávku udělala až sestra ( Simona Tomášová )
Kde jsme se domluvili na korekci aby to odpovídalo finančním možnostem protože se zjistilo že peníze nejsou a nebudou na původní kalkulaci .

 

To platila sama ?
Ne byla tam řada přispěvatelů

 

Jaké byla konečná částka pohřbu ?
Na to nejsem oprávněn vám to říct, jsou to citliví údaje ti rodiny .

 

Byl vám někdy předložen nějaký písemný doklad že za ní muže někdo jednat?
Situace byla opravu hodně nepřehledná měnilo se to každou chvilku nakonec jsme ani nepotřebovali když přišla sama a podepsala finální verzi .

 

 

Dle informací našich zjištění to ale bylo s objednávkou jinak !

 

A tak jsme opět kontaktovali majitelem Pohřební služba HARMONIE.

Po zmínění faktury už tak vstřícný nebyl a evidentně ho ta otázka rozrušila a opakoval že si to nepamatuje a když to není podepsaný tak to neplatí a je to jen návrh a na otázku jestli tedy tu objednávala sestra nebo někdo jiný stejná odpověď nepamatuji si to a tihle informace dám jen policii …

 

Zdroj: https://packert.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=773505

 

Video z mítinku … Kde se vysvětluje jak to s objednávkou bylo včetně svědectví sestry Stanislava Tomáše !

 

Jak to vlastně celé bylo nebo proč jsou dnes takové dohady ? No to nevím a možná to je jedno pohřeb proběhnu sice ne ve velkém stylu jak byl plánovaný ale důstojný a to je dobře … Pravdou je že se o něj zasloužili lidé kteří byli osočovány a napadány a díky jim nebyla ještě větší ostuda než se udělala na sociálních sítí .

Kdo za to muže ? Tak to už asi nikdy nikdo nezjistí …

Co se týká zařizovaní a organizovaní tak nejvíce se angažoval právě zmiňovaný pan David Mezei nápomocen mu byl Jan Kanač Červeňak který se stal takovou spojkou mezi Mezeiem a lidmi na facebooku … Jan Kanač Červeňak ovšem záhy zjistil že asi vše není tak jak by mělo být a dal od všeho ruce pryč záhy udělal to samé i D.Mezei .

 

Obou se ani nedivím útoky byli na každé straně, někdy koukám na live p.Mezeie a uvědomuji si že i když by něco mohl myslet dobře jeho povaha mu o záhy zkazí je to člověk který nemá osobní věci vyřešené a sám by potřeboval pomoc … Píšu to proto že mě absolutně šokovalo když my někdo poslal tohle video kde žádá spět peníze od sestry Zemřelého …

 

Video:kde žádá David Mezei zpět peníze …

Video nám poslal posluchač nevíme z jakého je to videa ani z čeho to je vystiženého .