Hnutí SPD dlouhodobě prosazuje právo na legální držení zbraně.

Tomio Okamura zveřejnil na svém twitru status a videm kde píše že dlouhodobě prosazuje právo na sebeobranu a na legální držení zbraně. A tak si pokládám otázku proč SPD prosazuje legalitu držení zabraní ? že by se připravovali na válku ? a s kým ? … Už jsem si zvykl že  SPD si vždy vybere témata co oslovují masu lidí a ani nepředpokládám že by se něco do budoucna změnilo .
Když se tu bude nadávat na  trpaslíky SPD se přidá protože je to zrovna u lidí aktuální téma otázkou je jak to ovlivňuje voliče a čemu věří ? Legalizovat zbraně na ochranu si osobně myslím není dobrý nápad kord když je u nás tolik nenávisti mezi lidmi, Dá se předpokládat po schválení tohoto práva že narůst kriminality vzroste a o to že se tu budeme střílet navzájem nepochybuji ČR je opět jedna z zemí kde je vyhodnocená jako rasistická a v tom vidím problém je také možné že se muže stát to co v několika zemí a to že se tajně zakládaly takzvaný bojové jednotky kde se cvičili a pak napadli osady s bezbrannými lidmi příklad ( Osady v Rusku )  … A tam mě napadá jestli se pak něco nechystá i zde ? Každopádně je třeba být obezřetní !

 

Hnutí SPD dlouhodobě prosazuje právo na sebeobranu a na legální držení zbraně. Senát minulý týden konečně schválil novelu Ústavy, kterou již předtím schválila Sněmovna,která zakotvuje právo na sebeobranu a právo na držení zbraně. SPD dlouhodobě prosazovalo toto ústavní zakotvení