5G sítě mu prý ničí zdraví. Brit se před nimi chrání speciálním nátěrem

Mili Milada

Rok 2020 je plný témat, která budí kontroverzi a pozdvižení. Patří mezi ně také 5G signál. Brit Brunno Brenick věří, že mu 5G sítě ničí život. Vymyslel proto barevný nátěr, který ho před signálem má 

 

 

Ochrannou barvou má Brenick natřený celý dům. Tvrdí, že na jeho zdraví mají negativní vliv i již běžně používané sítě, s 5G je ale prý vše o několik stupňů horší. „Jakmile se v mé blízkosti pohybuje někdo s telefonem, udělá se mi zle.

Jsem živoucí důkaz nebezpečí mobilních sití,“ tvrdí Branick. Podle něj v něm signál vyvolává nechutenství, nevolnosti a bolesti hlavy. Lékaři u něj však žádné zvláštní zdravotní problémy neobjevily.

 

 

Barva vlastní výroby

Muž tvrdí, že od doby co v roce 2016 onemocněl, se stal velmi náchylný k záření, které podle něj vyzařuje téměř každý elektronický přístroj. Kvůli své údajné nemoci se odstěhoval na venkov a vedle svého domu si vybudoval také malý osobní úkryt, do kterého žádné elektronické zařízení nesmí.

I tento úkryt je natřený jeho speciální ochranou barvou. Tu si Branick vyrábí sám. Její složení však není ochotný prozradit.

 

 

Branick tvrdí, že od chvíle, co dům ochranným nátěrem pokryl, jeho problémy ustaly. A to i přesto, že telefonický vysílač, který muž označil za největší zdroj jeho zdravotních problémů, signál 5G nevysílá.

Jedná se tedy jen o placebo vyvolané nadměrnými obavami? Jde o vymyšlený příběh? Nebo je Branick skutečnou obětí mobilního signálu?

 

zdroj:enigmaplus.cz