Z Codyho, lamače dívčích srdcí, se stal svalnatý dělník. V seriálu Krok za krokem skončil kvůli napadení manželky

Rádio G6 - Admin

Sasha Mitchell se proslavil díky slavné televizní sérii Krok za krokem. V roli Codyho Lamberta bavil v desítkách dílů diváky v sitcomu, na který dodnes mnozí vzpomínají. Díky úspěšnosti je i v dnešní době opakován na některých televizních stanicích. Co dělá herec Codyho dnes, ve svých padesáti třech letech?

Cody Lambert byl jednou z nejvýraznějších postav seriálu. Ztřeštěný roztomilý kluk zamilovaný do vlastní sestřenice vždy přinesl divákům něco, čím je pobavil. I když sledovali sérii po několikáté. Dnes byste Sashu Mitchella nepoznali.

Kvůli obvinění z napadení manželky v seriálu skončil

V roce 1995 se přestala postava Codyho v seriálu objevovat. Málokdo tušil, ž

e je to proto, že byl obviněn z napadení vlastní manželky.

Kvůli soudním procesům nemohl dál v Kroku za krokem účinkovat, a i když se po nějaké době do pár epizod vrátil, vlastně to bylo jen proto, aby byl jeho příběh nějak úspěšně zakončen.

Už v té době si proto mladý Sasha hledal nové místo. Natočil sice ještě několik filmových rolí, nikde se ale neproslavil tak, jako právě v zábavném sitcomu.

Nakonec se kariéry televizní hvězdy vzdal a vydal se v nových stopách: stal se z něho kickboxer.

Pracuje jako dělník na stavbách. Je na to hrdý

Sasha Mitchell se na Instagramu i Facebooku rád chlubí tím, jaká hora svalů se z něho stala. Jen málokdo v něm vidí toho štíhlého chlapce, na kterém plandalo každé triko.

Kickbox je ale pro Sashu spíše koníček než povolání. To, čím se živí, je ve skutečnosti manuální práce na stavbách.
Mnoho herců by se nejspíš za takové práce stydělo, on je ale hrdý na to, co dělá. Dokáže uživit sebe i své blízké, díky vypracovanému tělu navíc odvede práci za dva.

Přestože je pracovitý, svědomitý a pohledný, v momentální době alespoň podle dostupných informací žije tento hrdina dívčích srdcí sám.

Na Codyho Lamberta budeme všichni vzpomínat s láskou. Zvláště děti devadesátých let si ho budou pamatovat jako hrdinu svých nejlepších dní.

Dnes je z něho někdo úplně jiný, i přesto je to pravděpodobně dobrák se smyslem pro pořádnou práci, který si zaslouží uznání.

Autor: Šárka Cvrkalová

zdroj: https://www.onlyu.cz