Viliama Pataje vs Romaská Zloba, kdo měl na vrh ? a kdo u posluchačů neuspěl ?

Určitě si vzpomínáte že jsem měl nedávno rozhovor s Romskou Zlobou ( RZ, je tým nebo jedinec co poukazuje na lidi, když na sociálních sítí v něčem ulítnou nebo mluví nepravdu, většinou to podá ve formátu satiry… ( Někdy se povede někdy ne jako ve všem ) .

Na tento rozhovor jsme měli jak dobré, tak špatné ohlasy.
Nicméně do rozhovoru nám vstoupila i paní Marta Hudečková, myslím že tuhle dámu z naších řad nemusím představovat. Ale co vás možná překvapí je že tam vyslovila svojí podporu RZ.

 

To překvapilo i pana Viliama Pataje který byl též součástí rozhovoru.
Kdo neví o jakého pána že se to jedná, a co dělá? Tak onen pán je členem Československá romská unie.
Sice nevím jakou přesně funkci tam má ale je napsán na kartě ( Naše předsednictvo CZSRU ).
A proč že se zapojil do naší debaty ? No měl nějaké nevyřízené účty s Romskou Zlobou a v přímém přenosu si to chtěl vytřídit.

Já dávám všem prostor kdo chce a tak jsme mu to umožnil také .
Bohužel se mu to moc nepovedlo a jeho slovní zásoba ani projev nebyl zrovna reprezentativní, to nechci nějak znevažovat jeho kvality to bych si nedovolil spíš těžím z reakcí lidí co se na jeho adresu pak vyjadřovali . Je fakt že občas padlo peprnější slovo právě z úst pana Viliama Pataje a to asi bylo příčinou reakce lidí k němu .

 

Člověk musí mít na mysli že když vstupuje do veřejného prostoru lidé očekávají určité chovaní a jemu se to moc dobře zrovna nepodařilo a jeho reprezentace ve vysílaní asi i mnohé překvapila.

 

Už při vysílaní nás kontaktovali posluchači že se jim to nelíbí jak se onen pán vyjadřuje a že dělá ostudu … Sice jsem vysvětloval že pán Pataj byl rozčilen a nedokázal udržet emoce ale v tu chvíli to asi nikoho nezají.
Jedna z posluchaček byla i Paní Marta Hudečková která se též chtěla zapojit do debaty .
No tak jsme jí přizval, nikdy by mě nenapadlo že ona také sleduje RZ a jaké bylo pro mě překvapení že vyslovila podporu RZa pak se vyjádřila k chovaní pana Pataje a podotkla že by se měl umět ovládat když reprezentuje Československá romská unie.

No samozřejmě tímto názorem já a můj tým naprosto souhlasíme, člověk by si měl uvědomit že když jde vystoupit do Rádia měl by vážit slova, další věcí je že ať říkáte že jste tam za sebe tak vás stejně lidi budou spojovat i vaší činnost a aktivity co děla a ne jen jeho osobu jako takovou .

Znám to když někde něco udělám já neříkají Paulus ale hned Rádio G6 takže vím o čem mluvím …

 

foto: facebook.com