Videohovor s rodinou zabitého ruského vojáka, Ukrajinský voják informuje příbuzné o jeho smrti co s jeho tělem udělali, šokovaný příbuzný jsou v šoku on z toho má legraci a šikanuje je !

Toto vide se šíří neuvěřitelnou rychlostí po sociálních sítí … Jestli je pravdivé se v danou chvíli nedá potvrdit ani vyvrátit,každopádně vypadá realisticky a jde až máz po těle jak muže člověk člověku takhle ubližovat a ještě z toho mýt legraci .

Musíme si ale uvědomit že v dnešní době je tolika dezinformací a tolika falešných videi že bych byl opatrný tvrdit že toto je pravé! a ani se k němu nebudu moc vyjadřovat jen asi to že doufám že to není pravda, protože tohle by bylo ale honě smutné jak muže být někdo tak bezcitný a krutý vůči nevinným lidem, jak je vidět tak tam hovoří s dvěma ženami .

 


zdroj: Jaroslav Zeisberger

 

Tento video se šíří s tímto překladem …

(U)=ukrajinský voják (W1)=první žena (W2)=druhá žena

(U) Dobrý den. Sláva Ukrajině! Sláva Ukrajině! (U2) lyusha’s (telefonní číslo), podívej. Ilyusha’s.

(W1) Ty bastarde!

(U) Sláva Ukrajině! lyusha už není. Onemocněl a zemřel. Konec. Už žádná lyusha Ztratil se, to byla jeho první chyba. Druhým bylo, že se ztratil na Ukrajině. A poslední bylo, že zemřel, sakra. Ha ha ha. Ahoj? Už máte vypnutý internet? Rusové? Proč se mlátíte, paní?

(W1) Vidíš to?

(U) Ne.

(W2) Ano, mohu.

(W1) To je nějaký bastard.

(W2) Co ten bastard ukazuje?

(W1) Ukaž nám těla, ty svině.

(U) Zůstal z něj jen zadek a noha, co má ukázat? Alespoň jsme si uložili telefon, abychom vám zazvonili a řekli vám, že tenhle zasraný blázen už není.

(W1) Jsi to ty, kdo má místo hlavy prdel, b*tch.

(U) Ne, zbylo z něj sotva něco, jak říkáš. Místo hlavy má prdel a místo zadku je jeho hlava, nebo co z ní zbylo. Sláva ukrajinskému dělostřelectvu!

(W1) Ukaž nám!

U) Co je na ukázce? Psi ho sežerou a to je vše.

(W1) Tvou mámu sežerou psi, zmetku.

(U) Psi sežerou, my je ani nepochováme, nemáme čas je pochovat, protože je šukáme plnou parou. Házejí se jen kusy, noha je tady, hlava tam. Telefon mu utrhli rukou a je to.