Video z Bohumíně kde hořel panelák a z oken vyskočili hořící lidé .

V sobotu kolem 18. hodiny se odehrála tragédie v Bohumíně na Karvinsku. Obrovský požár tam zachvátil byt v jedenáctém patře panelového domu, uvnitř zemřelo 6 osob, tři z nich byly děti. Pět obětí ve snaze zachránit se vyskočilo, pád z jedenáctého patra však nepřežily. Na facebooku se objevilo video, které celou tragédii zachycuje.

Nám poslal video člověk co nechce být nějak s touto situací spojován , na videu jsou vidět lidé jak skáčou z oken ve snaze si zachránit život …

Svědci tragické události popsali.„Je to strašná tragédie a nechtěla bych, aby to někdo zažil. Viděla jsem pět lidí, jak vyskočilo z okna,“ uvedla žena, která bydlí ve třetím patře domu, v němž hořelo. Řekla, že z místa utíkala i s malým vnukem.

Svědek tragické události Adrian Šipka tvrdí, že profesionální hasiči nejednali dostatečně rychle .
Podle něj trvalo desítky minut, než začal nějaký zásah.
Mamka to má změřené. Když jsem viděl v televizi, jak říkají, že dorazili během pár minut, tak jsem se akorát naštval,“ líčí svědek.
Adrian Šipka podle svých slov sledoval, jak se několik lidí zachránilo tím, že přelezlo na vedlejší balkon. „Viděl jsem ty lidi, jak skáčou dolů. Hořela jim záda, bylo to hrozné.
Oni nenafukovali tu plachtu hned po příjezdu, ale až tam už byli mrtví lidi,“ tvrdí”.

Video je šokující a nedá se úplně posoudit jak to vlastně bylo, Nicméně když se budete dívat pozorně možná tam uvidíte že hasičské auto stojí zaparkované v místě kde hořící lidé padají kousek od něj jestli se děje něco za vozem netuším ale vidím jen jednoho hasiče u vozu … Jestli šlo něco dělat a lidi v tu chvíli zachránit se těžko posuzuje když jsme nebyl na místě a ani nejsem hasič .

Na malí okamžik jsou vedle vozu vidět lidé a že se tam hasiči pohybují já si myslím že určitě dělali maximum aby lidi zachránili .

 

Video jsme z ztišili a zakryli kuli úctě k rodinám … Necenzurované video je ZDE

[tabs]

[tab title=video_ZDROJ_02] [/tab]

[tab title=video_ZDROJ_01] [/tab]

[tab title=video_ZDROJ_03] [/tab]
[/tabs]

[wpterms id=”34889″][/wpterms][wpterms id=”34889″]