Válka a děti – Oběti které za nic nemůžou a přesto někdy platí tu nejvýše daň.

Války jsou a budou, ne jen Ukrajina a Rusko jsou ve válce ale nikdy sem neviděl tolik solidarity k Ukrajině jako dnes …
Bohužel málo kdo si uvědomuje že vždy má mince dvě strany, Rozhodně se tu nebudou pouštět do teorii proč to nějakých teorii na to nejsem dost fundovaný ale kouknu na situaci z pohledu člověka kterému není jedno že umírají nevinný lidí včetně dětí a žen .

Musíme si uvědomit že válka je vždycky špatná a nejvíc pro lidi co sní nemají nic společného, mluvím o civilistech – ( dětech a ženách ) které trpí a umírají a nikdo se jich neptá jestli válku chtěli nebo ne ? Je až podivné že ve válečném konfliktu si za jeden stůl sedají v oblecích zástupci obou stran a podávají si ruce na rozdíl od vojáků co po sobě střílejí a nechávají za sebou rodiny keře oplakávají své příbuzné …

Všiml jsem si že lidé si neuvědomují že lidé umírají na obou stranách a nejraději by celé Rusko vybombardovali a to i s nevinnými lidmi …
Musíme si říct že Válků řídí politici ne obyčejný lidi a i když si musíme také přiznat že někdo válce fandí tak i naopak .
Hodně tomu napomáhá i mediální masáž kterou předkládají lidem … o dezinformacích co se šíří sociálními sítěmi ani nemluvím a proto pořád říkám ověřte si informace .

 


Putin – Ukrajina-Rusko se dohodly na vytvoření „bezpečné zóny“
zdroj: https://irshivideos.com

 

Náhodou jsem narazil na tuto fotografii, musím říct že mě hodně zasáhla a když sem se dozvěděl že fotograft zemřel když se snažil ukázat dění z válečného konfliktu přímo z první linie dostala fotografie další rozměr a moje velké uznání .

 

Děti války ukrývající se ve sklepě v Donbasu, 2014, je typickým obrazem utrpení regionu, který by západní establishment raději ignoroval. Konflikt delší než druhá světová válka.
Fotoreportér Andy Rocchelli, který zemřel pod palbou ukrajinské armády se svým tlumočníkem.

 

zdroj: https://twitter.com/NinaByzantina/status/1496640134606819328?s=20&t=VKxoS3s9F8OKIa-hanH-Ow