V Anglii byl z vězení propuštěn 66 letý transgenderový pedofil … Komentář

Rádio G6 - Admin

V Anglii byl z vězení propuštěn 66letý transgenderový pedofil, protože se nemohli rozhodnout, zda ho umístit do mužského nebo ženského vězení.
Kam až vede politická korektnost? Až sem. Až do situací, kdy muž znásilňuje ve vězení ženy, protože se ho jako „ženu“ bojí dát do mužské věznice. Až do situací, kdy ho radši propustí na svobodu, než by poškodili jeho práva“ na to být tím, čím se aktuálně cítí. A co ty děti? Co jejich práva? Právo na bezpečné dětství bez podobných úchyláků, to nic?
V soudních dokumentech je totiž uveden jako žena a reaguje na oslovení ženským jménem. Byl zatčen za držení dětské pornografie. Hrozil mu rok vězení. Soud se však nemohl rozhodnout, do které věznice ho poslat, a tak nakonec dostal podmíněný trest.
Co když příště nějaké dítě znásilní nebo zabije? Taky dostane podmínku? Tenhle systém, kdy se kdejakému pošukovi ustupuje na úkor zdravého rozumu i zájmu společnosti je absolutně špatně. Že si z toho ještě různé neziskovky i za státní peníze dělají dobrý byznys, to je taky do nebe volající.
A to, že se ta Overtonova okna snaží otevírat o sto šest i u nás, to vidíme na každém kroku. Od „pejsků“ na Prague pride, po manželství pro všechny a všechno.

 

 

zdroj: https://www.facebook.com/photo/?fbid=176716538729342&set=a.119450551122608