U zastávky MHD si žena stáhla kalhoty a do třísel si aplikovala pervitin

Opravdu velmi nechutný pohled se v pátek naskytl lidem procházejícím po náměstí Emila Škody v Plzni. Postarší narkomanka se totiž rozhodla, že si zde přímo mezi lidmi aplikuje drogu. Žena si na zídce rozbalila veškeré náčiní potřebné k přípravě i aplikaci drogy, pervitin si rozpustila na lžičce s vodou a směs natáhla do stříkačky. Protože se narkomanka rozhodla drogu si aplikovat do třísla, naprosto bez skrupulí zde, dvacet metrů od zastávky MHD, kde čekalo několik lidí, stáhla kalhoty i prádlo a v klidu si „šlehla“.
Účinek drogy, takzvaný nájezd, ji však přemohl, takže si lehla na zídku a slastně si užívala. Bohužel si ale zapomněla natáhnout kalhoty, takže svědci samozřejmě zavolali strážníky městské policie. Hlídka okamžitě vyjela na místo, a když žena strážníky spatřila, pokusila se vyhodit injekční stříkačku se zbytkem krve a drogy.
Strážníci prvořadě ženu vyzvali, aby se oblékla, zlikvidovali stříkačku a poté s narkomankou začali řešit její jednání. Děsivý byl pak okamžik, kdy žena vstala, s ní se totiž zvedl i roj much, který do té doby seděl na jejích teplákách, které zakrývají zanícené rány na nohou.

Zdroj/Foto:https://www.krimi-plzen.cz