Náruživí milenci se oddávali sexu ve slavné věži katedrály, vrcholu však nedosáhli

Zdenek Zoubecek

Vyhlídka z nejvyšší kostelní věže v Česku zřejmě učarovala milenecký pár do takové míry, že se rozhodli svůj výlet kapku okořenit. V dopoledních hodinách se tak muž se ženou oddávali sexu a vůbec si neuvědomili, že by je mohl někdo načapat. Jenže to se stalo, a dokonce jejich radovánky natočila šokovaná turistka.

Velmi netradičně oslavili své setkání sedmatřicetiletý muž a jeho o šest let mladší partnerka. Kolem půl jedenácté dopoledne se totiž oddávali milostným hrátkám na vrcholu vyhlídkové věže katedrály sv. Bartoloměje na náměstí v Plzni. Ostatní návštěvníci jim zřejmě nevadili. Jedna překvapená žena si je však natočila a video poté ukázala policistům.

„Když hlídka vešla do zmíněné místnosti, nalezla pár vykonávající pohlavní akt. Při příchodu strážníků svého jednání zanechali a následovali je ven z věže. K celé události uvedli, že se dlouho neviděli a setkání chtěli oslavit. Vzhledem k tomu, že se dopustili přestupku a vzbudili veřejné pohoršení, dostali oba aktéři na místě pokutu,“ dodala mluvčí strážníků Veronika Kuchynková.

 

 

Zdroj/Foto:https://plzenska.drbna.cz