Top 5 nejvíce šokujících výbuchů zlosti

 

 

Podívejte se na top 5 nejšokujících výbuchů Court Cam, včetně ženy, která se vrhne na soudce poté, co byla obviněna z pohrdání soudem.

#CourtCam

Nalaďte se na Court Cam ve středu v 9 / 8c na A&E a mějte aktuální informace o všech premiérách A&E na aetv.com/schedule

Přihlaste se k odběru dalších videí od Court Cam a dalších skvělých koncertů A&E: http://aetv.us/subscribe_ae

Zjistěte více o Court Cam a sledujte celé epizody na našem webu: https://www.aetv.com/shows/court-cam

Podívejte se na exkluzivní obsah A&E:
Webové stránky – http://www.aetv.com/
Facebook – https://www.facebook.com/AETV
Twitter – https://twitter.com/AETV

Od děsivých výbuchů až po zuřivé soudce nabízí „Court Cam“ divákům důkladné prozkoumání těch nejúžasnějších a nejemotivnějších okamžiků soudní síně zachycených kamerou. Moderátorem Danem Abramsem je každá epizoda, která zahrnuje rozhovory se soudci, svědky a oběťmi, kteří z první ruky vysvětlí, co se během těchto intenzivních okamžiků v soudní síni skutečně stalo. Tento komplexní pohled na to, jak se akce odehrává, umožňuje divákům sedět v soudní síni, když jsou svědky bláznivých okamžiků v soudní síni od nejzajímavějších soudních řízení po drobná soudní řízení.

A&E vede kulturní konverzaci prostřednictvím vysoce kvalitního originálního programování provokujícího myšlení s jedinečným pohledem. Ať už jde o charakteristickou značku oceněné rušivé reality nebo průkopnický dokument, A&E dělá ze zábavy uměleckou formu. Navštivte nás na aetv.com pro více informací.