Zpravodajství Takové hovado v čele vlády jsme v téhle zemi ještě neměli… Facebook Twitter Messenger Email Post navigation Previous: Přeji všem hezký zbytek večera a děkuji moc za přání k mým kulatinám. A teď ještě jazykový koutek…Next: Jsem 4 roky v Rusku a LITUJI… Více příběhů Zpravodajství Eštok sa dobre pobavil na Leyenovej a EÚ: Eurokomisári plačú, že musia nabíjať svoje elektromobily Zpravodajství Chmelár si všimol oveľa vážnejšiu vec pri zblúdenom drone v Rumunsku. Kallasová je v úzkych Zpravodajství Blaha reaguje na najnovší prieskum: Po TOMTO budú potrebovať Šimečka, Naď a Gröhling antidepresíva Napsat komentář Zrušit odpověď na komentářPro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.