Tak vážení přátelé kdo že to roznáší nákazu covidu19 ? Všude slyším že neočkovaný no stým bych si nebyl tak jistý proč?

Vláda chce všemožně donutit lidi aby se nechali očkovat a to vakcínou která zdaleka není úplně otestovaná a nikdo neví jaké muže mýt dlouhodobé účinky, já se ptám proč ? Že by kuli nakoupení vakcín co teď nikdo nechce ? “Nebo je ve vakcínách něco co by mělo snížit populaci ? Denně tohle někde čtu na sociálních sítí to berte samozřejmě s nadsázkou “ a abych řek pravdu sám tomu nerozumím vakcína nepomůže abych se nakazil  a ani proti tomu abych já někoho nakazil… Tak jaký to má smysl ? Co jsem pochopil tak by měla napomoci jen mě osobně abych po nakažený neměl tak drastický průběh nemoci …

 

Neočkovaný když někam chce jít tak musí mýt test jestli není pozitivní na covid 19! Takže zde bych si troufnul říct že aktuálně není pozitivní a tím pádem ani nešíří covit19 dá se říct že mám jistotu že ten člověk není nakažliví protože je otestován .

 

Očkovaný se testovat nemusí a je dokázáno že může přenášet nákazu jako neočkovaný, takže tam je veliká pravděpodobnost že když očkovaný je pozitivní tak i šíří Covid19 Nebo se mýlím ? to že nikdo neví kde byl nebo koho nakazil a kde asi nikoho nezajímá !

 

Z toho mě logicky vyplívá že by se měli testovat i očkovaný lidé … Jen mi není jasné proč se tak neděje ? Že by někdo záměrně? Kdo by měl zájem o to aby se počet nakažených zvedal ?A jaký by k tomu měl důvod ?
“ Politika, vydělávaní na vakcínách a s nimi vše spojené ?“ To jsou otázky na které jen těžko dostaneme odpovědi nicméně na sociálních sítí se o to diskutuje pořád .

 

Dezinformace a strach lidí z vakcíny
Vláda absolutně nezvadla relevantně informovat lidi korektně a už vůbec ne lidi co opravdu vakcínu potřebují nebo jí už mají ale neví co to pro ně znamená, jejich očí už jsou mimo nebezpečí a dokonce si jsou jistý tím že nemůžou ani nikoho nakazit nebo že by oni sami byli nakažený to jsem se dozvěděl přímo v obchodech kde jsem s nimi mluvil a viděl že dokonce ani nedodržují základní pokyny vlády jako jsou nošení ochranných pomůcek myslí si že už nemusí a tak to i pochopili z nařízení vlády …

 

Tak vražedný politici kdo tu více přispěl k epidemii ? Neočkovaný lidi nebo vaše nařízení ? které jste nesmyslně nastavili pro očkovaný lidi ? Tak jste chtěli lidi donutit aby se nechali očkovat až jste jim za to nabídli volnost a tak se stalo to co se stalo ale pořád nevidím že by někdo uznal chybu ale pořád zatvrzele tlačíte na lidi co nejsou očkovaný ! Je tohle cesta k úspěšné pročkovanosti lidí ? Tak to ani náhodou spíše naopak lidé se více a více budou bránit dokut se tu nezačne opravdu s lidmi jednat férově … Nesmysli jako že Pana Babiše cera má tolik proti látek že se nesmí očkovat si myslím není dobrá propaganda vakcíny akorát vyvolává v lidech nedůvěru, proč se lidi netestují na protilátky ? ale rovnou se očkují ? Proč lidi nedostávají informace o tom že vakcíny můžou způsobovat zdravotní problémy ale naopak se informace cenzurují na všech sociálních sítí ?

 

Nesmíme se pak divit tomu že lidi co se bojí uvěří všemu, četl jsem neuvěřitelné hlouposti a ne jen to viděl jsem konspirační teorie, lajvky a mnoho fotografických materiálů a mužů říct že někteří jsou tak věrohodné že bych jim uvěřil také nevědět že lidi jsou prostě zvláštní a na všem se dokážou přiživit nebo zviditelnit …

 

Zaráží mě ale to že se odborníci nedokážou shodnout na jestli je vakcína bezpečná nebo ne dle dostupných informací v danou chvíli i když by fungovala jen tři měsíce tak je pro mnoha lidí přínosem hlavně pro seniory a druhou stranu lidi co už mají nějaké zdravotní problémy bych doporučil konzultaci s lékařem protože i v mém okolí nějaké problémy po očkovaní měli a dokonce jeden známí skončil v nemocnici naštěstí se vše vyřešilo a dnes je zase v pořádku, a o tom mluvím měli by se lidi informovat co muže nastat nebo jaké jsou rizika ne jen nechte se očkovat a tým to pro ně končí !

 

Ale musíme si uvědomit že epidemie tu je a musíme se jí bránit !

 

Jak zastavit virus?
„K zabránění šíření viru je potřeba dosáhnout přibližně 70% proočkovanosti společnosti a vytvoření tzv. kolektivní imunity.
Dosáhnout ji lze dvěma způsoby, buď promořením, nebo očkováním.

 

Varianty samovolného promoření jsme už zažili na jaře kdy jsme měli přeplněné nemocnice, a naprostým uzavřením všech služeb, obchodů i škol.
Druhou vhodnější cestou je vytvoření kolektivní imunity prostřednictvím vakcinace.

 

Takže se vrátíme k vakcíně …
Tak jako první nám bylo slibované že když se necháme očkovat tak budeme imunní proti Covidu19 a samozřejmě nebudeme moc nikoho nakazit hlavně nám bylo zdůrazňováno že ochráníme své maminky a dědečky a proto bych i riziko podstoupil abych ochránil své blízké .

 

Časem se ale ukázalo že jedna vakcína nestačí a musí se vzít dvě, ok to bych také pochopil ale pak se objevila informace že i když jsem oočkován tak stejně můžu nakazit! A tak se to změnilo že už ochráním jen sebe … A poslední taková zatím tečka je že musím mít tři
a už mi vakcína pomůže abych Covit19 prodělal mírnou formou ! Co že se to stalo ? Po investicích tolika miliard ? Jo za poměl jsem že teď je vakcína jen na par měsíců … Tak to je změna a pro někoho dobrý BYZNYS no za chvilku tu bude že se musíme očkovat každý měsíc .

 

Aby jsme si rozuměli nejsem proti očkovaní spíše naopak vakcíny jako jsou proti klasickým nemocem co se necháváme očkovat ok ale tohle co my nabízí naše vláda my přijde nějaké podivné oficiálně na sokl.cz píší o vakcíně toto.

 

Vakcíny proti COVID-19 jsou léčiva, která brání vzniku onemocnění způsobeného novým koronavirem SARS-CoV-2 tím, že vyvolávají imunitní odpověď proti tomuto viru, případně brání závažnému onemocnění COVID-19 nebo hospitalizaci.
Stávající pandemie COVID-19 je globální krizí s drtivými dopady na zdraví, společnost i ekonomiku.
COVID-19 může působit závažné onemocnění s možnými doposud neznámými dlouhodobými následky nebo i úmrtí u osob jakéhokoliv věku, včetně jinak zdravých lidí.
Dostupnost bezpečné a účinné vakcíny proti COVID-19 je nutná za účelem zajištění ochrany před tímto onemocněním, především u zdravotníků a zranitelných skupin obyvatelstva, jako jsou senioři nebo chronicky nemocné osoby.
Nezbytné je dodržet doporučená schémata očkování. Maximální možná ochrana po vakcínách proti covid-19 nastává u dvoudávkových vakcín až s určitým odstupem po druhé dávce.
V reakci na potřebu ochrany obyvatel a na nutnost zvýšit počet očkovaných mohou země přijímat své vlastní strategie. To může být například změna intervalu mezi první a druhou dávkou, a to na základě epidemiologické situace, cirkulace mutací a důkazů, které odborníci postupně získávají o účinnosti vakcíny proti jednotlivým mutacím.

 

 

Takže očkovat či neočkovat ?
Osobně nedám na žádné dezinformace ale opravdu je tu tolik otázek které nikdo nezodpověděl že váhám uvěřit že nás zachrání když naočkujeme lidi a pak je vypustíme mezi lidi bez testovaní ! Naopak si myslím že všichni lidi by se měli s pamatovat dodržovat základní pravidla a hlavně testovat všechny a nechat žít lidi co se nechtějí očkovat, protože ty se momentálně testují a tam je vidět kdo je nebo není pozitivní ne rozdíl od očkovaných které se netestují a sem si jistý že ti roznášejí Covid19 daleko více než ostatní .

 

Vláda chce všemožně donutit lidi aby se nechali očkovat a to vakcínou která zdaleka není uplně otestovaná a nikdo neví jaké muže mýt dlouhodobé učinky

 

 

 

zdroj : video https://cnn.iprima.cz    Foto: https://www.neweurope.eu