Svět tleská šestiletému hrdinovi. Chlapec ubránil mladší sestru před psem, sám skončil s 90 stehy

Rádio G6 - Admin

Teprve šestiletý chlapec se ve Spojených státech stal přes noc hrdinou. Bridger Walker bránil svoji mladší sestru před útokem psa a z incidentu si odnesl ošklivě vypadající zranění v obličeji, které si vyžádalo 90 stehů. Na jeho příběh upozornila hollywoodská herečka Anne Hathawayová, která Bridgerovu fotku umístila na sociální sítě.

9. července se v americkém městečku Cheyenne ve státě Wyoming odehrála děsivá scéna.

Čtyřletá holčička měla štěstí v neštěstí, když se k ní na ulici rozeběhl německý ovčák a napadl ji. V tu chvíli se ale mezi ní a zvíře postavil její o dva roky starší bratr a snažil se zabránit nejhoršímu.

Bridger Walker, a brave 6-year-old boy from Wyoming, has gained social media notoriety after being praised by Anne Hathaway for rescuing his sister from a dog attack https://t.co/eZZ5Tyo9OI

— CNN (@CNN) July 16, 2020

Pes ho několikrát kousl do obličeje, ale i tak dokázal svoji mladší sestru za ruku odtáhnout do bezpečí.

Šestiletý Bridger utrpěl vážná zranění a musel podstoupit téměř dvouhodinovou operaci, po níž mu na tváři zůstalo 90 stehů. Když se otec později syna zeptal, proč mezi sestru a psa skočil, prý mu bez váhání odpověděl: „Jestli tam měl někdo zemřít, tak jsem to měl být já.“

Přes noc hrdinou

Chlapcova teta pak umístila fotografii sourozenců na sociální sítě s komentářem, že Bridger je velkým fanouškem komiksových hrdinů Avengers a právě se stal jedním z nich. Díky tomu si příspěvku všimla i americká herečka Anne Hathawayová a Bridgerův příběh sdílela.

„Nejsem Avenger, ale poznám superhrdinu, když ho vidím,“ napsala herečka k příspěvku na instagramu, který dosud získal přes milion a čtvrt lajků.