Šokující přiznání: Testy PCR na měření covid-19 jsou bezcenné! VIDEO jako důkaz! Virus dosud nebyl izolován, není tedy s čím poměřovat. Co vlastně měří testy, při nichž nám srkají tyčinku do mozku, až vyhrknou slzy?

Toto je jedna z nejdůležitějších zpráv, kterou můžete právě teď sdílet s každým na světě. Protože naprosto každý byl ovlivněn tím, o čem je. Testy na covid-19 změnily život miliardám lidí, ale… Tady je ohromující přiznání organizace, která je kompletně zodpovědná za zruinování a zničení bezpočet desítek milionů životů, plýtvání finančními náklady ve výši bilionů dolarů, a za vytvoření největšího přesunu moci a bohatství, jaký tento svět ještě neviděl. 

Americké Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) přiznalo ve svém oficiálním dokumentu, že covid-19 nikdy nebyl izolovaný. Bez izolovaného viru je přitom výpovědní hodnota testu nulová.


Arfa: Tento článek pouze nabízí fakta, není návodem k žádnému jednání. Názor ať si udělá každý sám.


Dokument se jmenuje “CDC 2019-nový koronavirus (2019-nCoV), diagnostický panel RT-PCR v reálném čase” (vytvořen 13. 7. 2020). Na straně 39 nachází podtitul Charakteristika výkonu a Analytický výkon.


Toto šokující přiznání znamená, že testy PCR nezjišťují přítomnost viru. Když nebyl virus izolován, je testování je naprosto nepodložené.Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) úzce spolupracuje se Světovou zdravotnickou organizací (WHO). Spolu určují, co je pandemie a co není – a jak se to bude měřit. Mají v rukou osud celé planety. Žijí z darů globálních oligarchů jako je Bill Gates.


Co tedy vlastně měří?

Skupina vědců analyzovala 25 studií PCR testu, který je na zjištění koronaviru používán. Zjistili, že test neměří virus, ale genetický materiál. Funguje na základě namnožování DNA (genetického materiálu).


Test dokáže namnožit viry natolik, že je možné označit za “nakaženého” každého účastníka. A to i tehdy, kdy má testovaný člověk v sobě virů tak málo, že v žádném případě nejsou schopny vyvolat infekci.Kolik lidí přišlo o vše? Kolik lidí spáchalo a spáchá sebevraždu? Kolik lidí je považováno za postradatelné? Kolik lidí nemohli jít na životně důležitou operaci kvůli covidu? Pokud to, co tady čteme v dokumentu od CDC, je pravdivé, desítky milionů životů byly naprosto zničeny.


zdroj:https://www.arfa.cz