Řád národa napsali o návrhu vlády pro záležitosti romské menšiny na odškodnění Romů (rozuměj cikánů ) za Holokaust..

Na svém profilu zveřejňují články s textem (Romů (rozuměj cikánů ) nehorázná drzost je vidět že v naší zemi rasisté mohou beze strachu napsat cokoliv a nic se jim nestane … na své stránce na facebooku mají neuvěřitelných 248 488 lidí co je sledují já si říkám co to vypovídá o naši zemi ? Spojme se a začneme spolupracovat proti rasizmu v naší zemi , mysleme na naše děti aby měli nějakou budoucnost .

Josef Zickler napsal .

PRACHY, DANĚ A ZASE PRACHY
“Už nebudu zvracet, ale místo toho dostávám záchvat hysterického smíchu.”

Rada vlády pro záležitosti romské menšiny doporučila zpracování analýzy na odškodnění Romů (rozuměj cikánů ) za Holokaust. Rada vlády pro záležitosti romské menšiny požádala premiéra Andreje Babiše (ANO), aby na výzkum zajistil peníze. Analýza má mapovat předválečný majetek českých Romů a jeho zabavování v letech 1938 až 1945. Posloužit by pak mohla při řešení případných kompenzací.

Můj postoj:
Na celém tomto projektu budou cizopasit především neziskovky. To není obchod z chudobou, ale hnus zvaný obchod s HOLOKAUSTEM . Bože kam jedinci z této země jsou schopní pro prachy až klesnout. Kdo to zaplatí. My všichni kdo platíme daně. Co z toho máme . NIC. Až zase někoho potkám a řekne mi, že ho politika nezajímá, tak je to pro mě člověk, který schvaluje tyto manýry .Fakt to necháme takto být?

Josef Zickler

 

 

Popis
Řád národa – Vlastenecká unie je české politické hnutí národně konzervativního zaměření. Vzniklo transformací ze strany LIDEM založené na jaře 2012 okolo tehdejší místopředsedkyně vlády Karolíny Peake, původně pod Výsledek obrázku pro rad narodanázvem LIDEM – liberální demokraté. Nový subjekt byl zaregistrován 29. května 2012. Wikipedie
Zakladatelka: Karolína Peake
Založení: 3. května 2012
Ústředí: Nové Město, Praha

 

 

Skupina Romů ve vyhlazovacím táboře Belzec na východě Polska (1942) | foto: United States Holocaust Memorial Museum