Putin prolomil ticho: „Světová elita nejsou lidé“, ale „chladnokrevní kříženci“

Šokové vlny se dnes ozývají po celém Kremlu, protože se šíří mimořádným setkáním, které včera svolal Vladimir Putin, podle zdrojů ruský prezident uvedl, že „95% světových vládnoucích tříd nejsou ani lidé“, ale jsou to „chladnokrevní kříženci “, kteří jsou „členy starodávného kultu “.

 

Má Putin za to, že světové politické a finanční elity jsou chladnokrevní hybridní lidští plazi?

 

Ve svém projevu na fóru s nejvyšších úrovních vlády a úředníků ve svém rodném Petrohradě, Putin odpověděl na otázky týkající se prošetřování role Panamy a poukázal na to, kdo stojí za spiknutím: vlády USA. UU., jeho špionážní agentury a OCCRP George Sorose.

 

„George Soros, mazaný drak, tohle je válka,“ říkají zdroje blízké prezidentovi. Putin tedy slíbil další zvýšení sankcí vůči Sorosově Open Society.

 

Když se ho starší konzultant zeptal, co znamená „drak“ (v ruštině neobvyklé slovo), Putin si povzdechl a zorganizoval shromážděnou skupinu svým pohledem za ochrannou známku, než vysvětlil, že to není tak, jak to zní.

 

Odmítl něžné pokusy blízkých poradců zabránit prezidentovi „tam jít“, řekl Putin, že důkazy jsou všude a že osobně zná podrobnosti. Řekl, že není jedním z nich, ale oni se ho bojí a pokusili se ho nalákat na svůj „starobabylonský kult“.

 

„Důkazy, staré i nové, jsou obrovské,“ řekl.

 

Putin řekl, že lidstvo bylo zmanipulováno, aby se stalo „nevědomým“ pomocí programování médií a politiky, dokonalým příkladem je nedávný únik dokumentů z Panamy. Vládnoucí světová třída má tyranskou kontrolu nad našimi dodávkami potravin, vody, vzduchu a brutalizuje masy.

 

zdroj: https://www.vipnoviny.cz