Policista napadnu v osadě mladého chlapce a dokonce na obyvatele vytáhl zbraň .

Romové z osad mají špatní zkušenosti z policie. Bojí se jich a často pak dochází k nedorozumění a potyčkám. Kdo za to muže ? policie nebo samy Romové ? Spíš ani jedna strana, nemůžeme soudit celou komunitu nebo policii podle jednotlivců, Ale jak je vidět hranice mezi respektem a obavami z policistů je obrovská … A v tomto případě i oprávněná dle videa je vidět že si natolik věří že i při takovém množství lidí si dovolí mladého muže napadlou a doslova ho brutálně začne být co je ale zarážejíc neváhá ani použít zbraň … Nevím jak vy ale mě tohle děsí myslím že by v klidu začal střílet do lidí včetně dětí a tady se dostáváme k jádru věci, Policisté by měli absolvovat psychotesty testi musí prokázat ze jsou psychicky v pořádku a dokážou se v situacích jako je tahle ovládat ale už nezkoumají jestli je člověk rasista nebo ne ! A v tom vidím problém, dnes už není nic zvláštního vidět v rasistu jako lékaře politika a někteří to ani neskrývají příkladem je jak rasisty brání Český president nebo je i podporuje stačí se podívat na SPD na jejich sjezdu se opravdu choval jako doma a projevoval velkou úctu téhle politické straně o výrazech o Romech snad ani nemusím psát vše najdete na sociálních sítí .

Na videu je vidět jen málo co se tam děje ale je slyšet jak policista říká že chce občanský průkaz a někdo zase aby se chlapec nebál co se tam stalo mužem jen hádat protože se nám nepodařilo zjistit o co tam šlo nebo jestli byl někdo z něčeho obvinění a z čeho .

 

[tabs] [tab title=video] [/tab]

[tab title=video] [/tab]

[tab title=video] [/tab]

[tab title=video] https://video.xx.fbcdn.net/v/t42.9040-2/118220033_803135580426863_6277169640446520336_n.mp4[/tab] [/tabs]

Paulus Paul