Onemocnění Koronavirem (COVID-19)

Paulus Paul

Spousta lidí využilo k svému prospěchu ať už k moci nad lidmi či aby dosáhli pomocí strachu a dezinformací svých cílů !!! O tom že se stal též dobrým artiklem k obohacení, nemá cenu ani mluvit … Vzpomínám na obyčejnou ženu co vykupovala roušky a prodávala je tuším za 500 kč a odůvodnila to tým že se musí starat o své kočičky .

 

Poslední dobou vidím jak se tu dva tábory pouští do bojů, Bohužel také vidím že člověk člověka dokáže napadnout jen kuly jeho nesouhlas s vládními nařízeními s kterými nesouhlasí …
Chování k těmto lidem my připadá jako když by to byli kriminálnici co utekli z vězení a vládní vykonavatelé je jdou vrátit zpět!

 

Samozřejmě chápu obavy z nákazy ale nařízení pozbývají logiku v tom že pan Babiš ve svých výdejích říká že za očkovaný dostávají za odměnu svobodu ! Ale že očkovaný člověk roznáší dále nákazu nějak pozbývá uvádět!
Umírají tu lidi ale já dávám za vinu vládě ! Nezvládla korektně lidi informovat ! lhala lidem a lže jim dál a kdo není hloupí tak mu dojde že když jste naočkovaný tak nějak už vládu nezajímáte a co vám slíbily už neplatí a znova se opakuje kolotoč s očkováním s tým že někde v jiné zemi to také tak dělají …

 

Vážená vládo škodíte lidem více než samotný virus! Lidi přichází o své firmy o své majetky a bohužel i o své příbuzné které neunesly kam jste je až dohnali s bankami a sáhli si na jediné co jim ještě zbilo a to jejich život !
Vážená vládou neplaťte více nemocnicím ze pacienty s Koronavirem protože je to pro ně priorita a ostatní pacienti pro ně nejsou tak zajímavý z hlediska obchodního !
Vážená vládo Proč mi umřel přítel když měl tři očkovaní ? A proč se nesmí pitvat aby se zjistilo na co zemřel ? čeho se bojíte ? co nemáme vědět ?
Vážená vládo víte o tom že kuli Koronavirem umírají daleko víc lidi na jiné nemoci ? protože se každý bojí jít na vyšetření nebo jim to ani není umožněno kuli opatřením co tu zavadíte vy a nemocnice …

Kam tohle všechno dojde ?
Nejsem proti očkovaní ! spíše naopak mám očkovaní které má každý rozumný člověk a taká jako rozumný člověk si jdu podívat na internet co že ta firma má za sebou co vakcínu vyrábí … A když vidím že má milionové pokuty za podplacení aby jí prošel nějaký lék no tak to zpozorním jen mě udivuje že vy ne ….

 

Každopádně lidičky nevěřte všemu co na sociálních sítí vidíte opravdu tyto sítě jsou zaplněný dezinformacemi a nesmysly a někdy vypadají důvěryhodně že by opravdu člověk uvěřilo .