Nový videoklip Jarka – Just One Last Dance, rozdělil lidi na dvě strany jedni ho odsuzují a druhý mu drží palce.

Paulus Paul
Jarko je Muž v těle ženy aspoň tak nějak jsem to pochopil z reportáže co natočila slovenská televize Press TV (https://presstv.sk) V reportáži vypraví že mu lidi nadávají myslím že to není v pořádku myslím že každý člověk by si zasloužil respekt … Samozřejmě mluvím o lidech který jsou jinak orientovaný na druhou stranu co dělá už je jiná věc a to už přecházím k jejímu ( nebo k její) umělecké dráze ano narážím na hodně probírány poslední videoklip .

Troufnout si na písničku od  SARAH CONOR Just One Last Dance musí mýt člověk opravdu odvahu no jak to dopadlo se můžete podívat .

 

Zdroj:STUDIO K&D

 

Jsem také muzikant nebo aspoň se o to snažím a vím že dělám mnoho chyb ale vyjít s něčím takovým tak to museli přejít takové reakce jaké přišli jako od tohoto pána .

zdroj: JOMI

 

Někdy si lidi myslí že umí zpívat a nepřesvědčíte je o opaku, ale nechci tu jen psát o tom co je špatně … Vezmeme to z té druhé strany kdo tohoto člověka sleduje tak ví že dělá vše aby byla legrace a když bych to pojal z teto strany tak já sem se zasmál připomnělo mi to když děti neumí anglicky a vymýšlí si slova dělají to často i muzikanti který skládají písnický a ještě nemají slova . Dále pak mě absolutně okamžitě zaujalo dění v pozadí a to hned na začátku videoklipu je jak přijíždí a v pozadí někdo tlačí káru ze sběrem ( majorita si hned řekne klasika) co bych dal ještě jako plus je kvalita nahrávky myslím tím jak dění v klipu tak zvuk … Jinak samozřejmě musím bohužel souhlasit s pánem takové videoklipy budou mýt tisíce laiků a shlédnutí a skutečný umělci co opravdu hrají a spávají skvěle těch si skoro nikdo nevšimne .

 

Zde je reportáž Press TV – (https://presstv.sk)

 

Co bych vzkázal? Určitě lidi buďte tolerantní nenadávejte respektujte každého člověka já si myslím že Jarko to určitě v životě neměl jednoduché a nebude mýt je prostě jiný a to co dělá muže někoho pobouřit osobně si myslím že Romové dělají horší věci a nevyčítá se jim to a co spoustě lidem leží v žaludku je že sledovanost nemají takovou jako on a závist dělá hodně …

Co dodat nakonec já se určitě nestanu fanouškem ale přeji mnoho úspěchů a rozhodně se nenech odradit od lidí a pokračuj v tom co děláš držím palce .

Paulus Paul