Vilda Lišak proč jsou všechny ubožáci a bez něj by je ani nikdo nesledoval ? A kdo je Romská zloba ? +18

Tak tu máme další díl s člověkem co si nevidí pro svojí pýchu do úst. Dle jeho slov by tu nikdy neměl návštěvnosti když by ne jeho … No osobně tady toho pána neznám vím jen že to je bratr paní Terezi Lakatošové no jí sem vyděl též na live a můžu říct že její vyjadřovaní mě dost šokoval ( opět ) tak si říkám jestli jsem nežil úplně na jiné planetě když vidím s jakou lehkostí dokážou poslat člověka do … a ani nemrknout o tom že z člověka udělají co chtěj nebo že ho slovně napadnou ani nemluvím … Jako například  Pavla Krtka .

 

 

 

Otázkou je jestli opravdu tenhle člověk byl jen opilý a nebo na drogách jak v jedné chvíli v live sám přiznává že opravdu na nich je ale že i přesto dokázal něco co nikdo jiný … Myslím že v tu chvílí si myslel nějakou facebookovou stránku nebo skupinu …No panáčku když by lidi věděli jaký si a viděli tě asi by si moc úspěchů neměl nebo jen o podobných jako si ty , Ono až dokážeš to co dokázal Pavel Krtek pak si můžeš říct že si něco dokázal za ním je vidět práce za tebou jen ostuda a jestli jsi měl nějakou úspěšnou stránku na facebooku tak jen proto že to nebylo z tvé práce ale z práce jiných protože sdílet nebo brát něčí video klip nebo nějaký příspěvek a dát ho na facebooku umí mentálně zaostalí člověk . Osobně pamatuji když Pavel Krtek začal oslovovat lidi a následně založil Tým KRTEK kde se vydávali do osad a pomáhali lidem něco pro lidi udělali a co si udělali ty nebo tvoje sestra ? Která se na Facebooku hádá jako chlap? Byl jsem na jejím live když tam posílala jednoho člověka za druhým do …

 

 

Pak se všichni divíte že o vás píšeme nebo dělají lidi videa jako například Romská zloba … Osobně si myslím že chyba je v takových lidech jako jste vy co tu na sociálních sítích děláte zle nebo se hádáte, A teď se zeptám vás všech  viděli jste někde nějakou LIVE u Čechu aby se tak proklínali nebo pomlouvali ?  Jen náš národ tu dělá pořád dokola zle a ostudu .

 

 

Paulus Paul

 

[wpterms id=”34889″]