Nostradamovo proroctví pro rok 2021: „Velký mor vyvrcholí, když je pomstěna krev spravedlivého muže.“

Rok 2020 byl v mnoha ohledech nepochybně katastrofální. Z toho důvodu se mnozí těší na příchod roku 2021 a doufají, že bude lepší. Co nás ale čeká podle Nostradamových předpovědí?

 

 

 

Všichni už jistě známe Michaela Nostradama, jednoho z největších proroků, který má na svém kontě předpovědi mnoha událostí, k nímž napříč historií skutečně došlo. Jejich přesnost přiměla odborníky z celého světa k rozsáhlému studiu jeho spisů, aby našli další předpovědi pro následující roky.

Rok 2021 podle Nostradama

 

Podle francouzského proroka bude rok 2021 ve znamení bitev na moři. „Krátce po malém oddychu dojde ke zmatkům jak na souši, tak na moři. Na moři bude ještě více bitev. Zvířata budou ohněm trpět nejvíce…“

Odborníci jsou přesvědčeni o tom, že se předpověď týká velkých přírodních katastrof, ke kterým dojde v různých částech světa, a to jak v blízkosti moře, tak na pevnině. Soudě podle současné situace ve světě, není pochyb, že k naplenění předpovědi skutečně dojde. Meteorologové po celém světě zmiňují, jak se klima dramaticky mění a přírodní katastrofy jsou stále silnější.

Dále se prorok také zmiňuje o vytváření nových obchodních cest. Řemeslná činnost pak údajně projde druhem oživení a stane se znovu velmi populární. „Právě řemeslníci, kteří něco vyrábějí rukama, budou mít v blízké budoucnosti příležitost něco vyhrát.“

Příznivci Nostradamových předpovědí se domnívají, že půjde o přechod z face-to-face obchodování na online. Prakticky se to děje už teď, lidé prodávají své vlastní produkty prostřednictvím různých prodejních stránek a sociálních sítí, kde zákazníci zavítají vždy, když hledají levnější alternativu.

 

 

Pandemie a virus příští rok

 

Otázka, která zajímá drtivou většinu z nás. Jak bude vypadat situace s pandemií příští rok? Odpověď nedokáže nikdo jasně určit. Nostradamus „velký mor“ předpověděl, také napsal, že skončí jen tehdy, když „krev spravedlivého člověka, odebraná a odsouzená bez zločinu, bude pomstěna“.

Odborníci naznačují, že slova proroka naznačují linii objevů a odhalení. Lék se tedy objeví až s pravdou, která vyjde na světlo. Mnoho lidí tvrdí, že pravda o této pandemii přinese mnoho změn v myšlení lidí, a to by mohlo souviset s další předpovědí od Nostradama – zrození nové víry.

 

 

Pravdivost proroctví

 

 

Spousta lidí zpochybňuje Nostradamovy verše kvůli jejich nejednoznačnosti, se kterou byly vypracovány. Na druhou stranu i toto má své vysvětlení. Francouz věřil, že ne každý může znát budoucnost. Z toho důvodu „zašifroval“ své předpovědi do nejasných veršů, které chápou jen určití lidé. To je také důvod toho, proč existují různé výklady těchto veršů.

Přesto není pochyb o tom, že Nostradamus byl jedním z nejpřesnějších proroků. Podle odborníků dosahují jeho předpovědi 70 až 80 procentní přesnosti.

 

 

zdroj: morezprav.cz