Norbert Hmilansky – Vyjádřeni k setkání v Londýně , Komunikace s “ rasistickým kamarádem “. + video rozhovoru s oním Kamarádem .

Paulus Paul

Asi si říkáte co se stalo s naším romským aktivistou ? s Norbertem Hmilanskym spolčil se s rasistkami ? Na videu je jak říká že to je jeho kamarád a de si sním povídat co se děje ? Tohle se honí hlavou vše co video viděli a někteří Norberta za to okamžitě odsoudili … No naše redakce se samozřejmě Norberta zeptala a vysvětlení je vcelku jednoduché život nám připravuje na naších cestách spoustu zajímavých situacích a tohle je přesně ten případ když dva přátelé se setkali po mnoha letech a každý na jiné “straně barikády “ myšleno samozřejmě metaforicky v rozhovoru pod článkem vysvětluje že se znali z dětství  a že se spoustu let neviděli a k jeho překvapení se potkali právě zde na této akci kdy ho požádal o rozhovor a jak on říká a já sním souhlasím komunikace je důležitá vyslechnout si názory a najít společnou řeč na videu je vidět že do komunikace se zapojilo více lidí … Určitě je lepší navázat konverzaci než se potkat a napadat se fyzicky .
Co dodat už se v minulosti stalo že se na bojištích setkali dva přátelé co stáli na dvou stranách není to nic neobvyklého spíš si položme otázku jak by se v tu chvíli zachoval já ? Já si myslím že každý z nás by se zachoval stejně v mých očích to není nic špatného to jen v nás Romáků je že raději sáhnout po nesílí než po diskuzi . 

 

Rozhovor s Norbertem Hmilanskym

 

Norbert Hmilansky v Londýně , Komunikace s “ rasistickým kamarádem “

Norbert Hmilansky vysílal živě , 24.11 . 2019 / +18 mluví se tam sprostě !/ Rádio G6