Nejtěžší dítě světa

Rádio G6 - Admin

Existuje mnoho případů, kdy se na celém světě hlásí abnormální přírůstek hmotnosti, ale správná strava a pravidelné cvičení budou mít vždy sklon snížit obezitu. Bohužel, tady je rodina z Indonésie v zármutku s 10-letým chlapcem o hmotnosti 192 kg! Smutná situace rodiny je neznámým důvodem, proč chlapci získávají váhu, a matka je v jejích nejhlubších obavách, že ho ztratí!

 

Bez ohledu na jeho věk má Arya Parmanaa, nejtěžšího chlapce na světě, asi 192 kg, má v životě vysoké ambice a přesto se nedostává do školy kvůli své nadměrné hmotnosti a nemůže chodit kvůli nerovnováha. Jeho rodiče se obávají, že uvidí jeho obrovskou přeměnu a zavedli ho do havárie obsahující hnědou rýži.

Ze západní Javy v Indonésii se zdá, že tento chlapík byl normálním dítětem ve věku 2 let a potom obezita zasáhla chlapce, což vedlo k tomuto obrovskému růstu.

 

Zvláštním faktorem je, že lékaři nebyli schopni zjistit příčinu jeho obezity, ani nemohli přijít s lékem na toto. Jeho oblečení je značně postiženo z důvodu nedostatečné dostupnosti oblečení jeho velikosti a spaní na posteli je samo o sobě úkolem! Jeho koupání je vždy v bazénu a jeho rodiče dokonce prohlásili, že jeho váha by pro něho ztížila, aby vstoupil do svého domu časem.

 

 

S pěti jídly denně byla Arya pod neustálým tlakem, aby zvládla svou váhu, a jeho rodiče se cítí bezmocní při předpokladu velmi nebezpečného onemocnění, které zachytilo jejich syna.

Jeho rodiče si přejí, aby měl normální život se svými přáteli, a přestože je mnoho mrtvých konců, jeho rodiče mají naději na jeho rychlé zotavení a konzultují lékaře, aby se s ním zacházeli. Můžeme jen doufat a modlit se za jeho zlepšení.

zdroj: https://www.ntd.tv/inspiring/stories/this-10-year-old-boy-is-the-worlds-heaviest-child-at-192-kgs-know-what-his-parents-are-doing-for-him.html

foto: youtube.com / ntd.tv

 

The World's Heaviest Child

Weighing an incredible 192kg (30 stone), 10-year-old Arya Permana is the world's heaviest child

Zveřejnil(a) Born Different dne Úterý 12. února 2019

zdroj :facebook