nádherný tipy na nehtíky … NÁVRHŮ PRO VÁS

 

Gel na nehty v letošním roce je špičkovým trendem a můžete snadno vytvářet různé vzory, které vypadají báječně! Naučte se krok za krokem návody, jak používat magnetický lak na nehty, nehty, spider gel a mnoho dalšího. Podívejte se, jak vytvořit skvělé návrhy pomocí pavoučího gelu během několika sekund. Budete muset trochu procvičit a využít svou fantazii k vytvoření skvělých návrhů. Nejjednodušší nápad je použít holografický lak na nehty. Zakryjte nehty základní vrstvou, poté barvou, která se vám líbí a osušte. Nakonec pomocí make-upu štětec jemně přitlačte prášek na nehty. Kryt s horním krytem. Užívat si!
Vyzkoušeli jste někdy magnetický lak na nehty? Vypadá to jako kouzlo, ale doma se snadno používá a vytváří efekt kočičích očí. V tomto videu vám ukážeme, jak správně použít tento nový lak na nehty, abyste dosáhli bezchybného výsledku. Nejprve si připravte nehty a naneste základní vrstvu. Vyberte si libovolnou barvu magnetického laku na nehty a zakryjte nehty. Poté naneste magnetický nehtový gel a okamžitě použijte magnet k vytvoření jakéhokoli designu, který se vám líbí. Nakonec naneste vrchní vrstvu. Voila!
Fólie na nehty není nová věc, ale je to jeden z nejjednodušších způsobů výroby nehtů, který trvá jen několik sekund. Začněte přípravou nehtů – naneste základní vrstvu a barvu, která se vám líbí. Nechte zaschnout a na nehty položte kousek nehtové fólie a jemně ji přitlačte. Několikrát opatrně vyjměte a opakujte.

ČASOVAČE:
00:09 Vzory pavoučího gelu
00:55 Holografický efekt
03:05 Kočičí nehty
05:54 Nápad na rozšíření nehtů

Our Social Media: Facebook: https://www.facebook.com/5min.crafts/ Instagram: https://www.instagram.com/5.min.crafts/ Twitter: https://twitter.com/5m_crafts Subscribe to 5-Minute Crafts GIRLY: https://goo.gl/fWbJqz Subscribe to 5-Minute Crafts KIDS: https://goo.gl/PEuLVt Subscribe to 5-Minute Crafts MEN: http://bit.ly/2S69VUG The Bright Side of Youtube: https://goo.gl/rQTJZz —————————————————————————————- For more videos and articles visit: http://www.brightside.me Music by Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/