Lidé umírají a společnost je rozdělená ne dva tábory, Kdo za to může a kdo nám lže a proč.

Lidé umírají a společnost je rozdělená ne dva tábory ….

Zkusme si ale položit zásadní otázku proč jsme došli až sem ? Od začátku se lidem předkládaly dezinformace jak od lidí co dané problematice nerozumějí a ani v něm nemají dostatečné vzdělání tak ale i od lidí co v daném oboru pracují, myslím tím lékaře vědce atd … Vláda absolutně nezvládla ukočírovat dezinformace ( bavíme se o sociálních sítí ) kde se lidé informovali opravdu o hloupostech nebo hauxech a co je úplně nejhorší že sama vláda vypouštěla lži například se hojně propagovalo očkujte se aby jste ochránili své rodiče babičky čí prarodiče pak se to měnilo a měnilo až jsme došli že očkovaní nás vůbec nezachrání od toho aby jsme někoho nakazili ale za odměnu nám p Babiš dal že mužem kamkoliv a to bez testovaní ! takže když sem se nechal očkovat dostal jsem dárek ( to cituji p Babiše) že se na mě pomalu nestahují nařízení naopak pro neočkované je povinné se testovat když potřebuju někam … Takže jak to vlastně je ? Když si sednu vedle otestovaného člověka měl bych mýt jistotu že se od něj nenakazím ale když si sednu vedle očkovaného člověka který není testovaný ale muže být přenašečem nakazí ale jako dárek dostal že se nemusí testovat a třeba v danou chvíli je nakažený ! Tak jaká je pravděpodobnost že se nakazím?

 

Připadá my to že tu o lidi nejde ale o to udat co nejvíce vakcín aby se neřeklo že se zbytečně nakoupili a samozřejmě že velkou roli tu bude hrát i byznys o tom snad ani nemá cenu psát !

 

Učenost vakcín se musí posilovat … tak tuhle větu si zapamatujte až vláda rozhodne že se vakcíny budou muset ne jak je to třeba i křupky ( na kterou já se osobně nechávám očkovat každý rok ) jednou ročně ale pětkrát ročně protože farmaceutické společnosti vydělávají malo a určitě je v jejich zajmu aby se vakcíny prodávali co nejvíce, Proč by se měli vzdát možnosti místo jedné prodat pět na jednu osobu když jim to vlády dovolí a ještě jim za to děkují .

 

Tak kdo muže za to že lidi umírají ? za mě to jsou lidi co tu nařizují nesmyslné opatření které stejně nefungují a fungovat nebudou dokut se opravdu nenajde lék a vládní činitele nezačnou lidem lhát, protože měnit několikrát učenost vakcíny co nás má spasit ve mě vyvolává neduvěru jak v ní tak v lidi co jí propagují .

 

Paulus Paul

 

Foto zdroj : google.com