Lékaři se dívali přes skleněné dveře jak muž s infarktem umírá a neotevřeli mu ani neošetřili … Rodina zoufale mlátila a prosila lékaře aby ošetřili jejich tatínka to se ale nestalo .

Tole co vidíte na videu se ději po celém světě, lidé umírají jen díky tomu že lékaři vás neošetří … Řeší se jen Covid 19 lidi umírají zbytečně a kdo za to muže ? Hlavně masivní reklama této nemoci na druhou stranu si také musíme říct že z mnoha lidí Covid 19 udělal hodně bohaté lidi a tak si položme otázku je to Covid 19 co ničí podnikaní a ekonomiku ? Nebo už se dávno nejedná o epidemii ale stal se z toho oborský byznys ? Tihle otázky kolují po sociálních sítí kde je ale pravda ? Osobně si myslím že takovou reklamu jako Covid 19 neměla snad žádná nemoc na světě, Samozřejmě že nezlehčuji její zákeřnost a vím že lidé na ní umírají o tom ten článek není a všem doporučuji aby dodržovali vládní nařízení i když některá nařízení jsou opravdu jak se řekne lidově mimo mísu .

 

[tabs][tab title=Zdroj_videa_1] [/tab][tab title=Zdroj_videa_2] [/tab]  [/tab][/tabs]

 

 

Co mě basálně šokuje je přístup některých lékařů, Váhal jsem jestli napsat tento článek ale video mě přesvědčilo že je to správný krok a že situace se děje opravdu všude stejně i já sem byl před nějakou dobou odvezen do nemocnice s infarktem a můžu vám říct že jsem byl skoro v podobné situaci  v uvozovkách … Ležel jsem na vyšetřovatelském lehátku kde se mi zeptali na příznaky a pak my bylo řečeno abych ležel v klidu a odpočíval jsem tak učinil ale musím podotknout že se mě nejdříve ptali jestli mám test a když sem řek že ne tak lékař ke mě nepřišel blíže než na cca 2 metry ode mě takže vyšetření proběhlo z dálky … Když sem už měl tak velké bolesti a chvílemi jsem ztrácel vědomí a prosil jsem lékaře o pomoc stále mi říkal jen odpočívejte ale ke mě nepřišel tam jsem pochopil že mu je absolutně jedno jestli tam umřu nebo ne, ale měl jsem štěstí do místnosti přišla sestra která bydlí v mém městě a dokonce jsme se znali ta ke mě přišla zeptala se co mi je a postarala se o mě narvala mě kapačkou a nějakými léky a mě se udělalo asi po hodině lépe . Další šok přišel když mi lékař řek jestli bych mohl počkat venku na chodbě že mi udělají test krve a musím tam čekat hodinu nebo dvě a tak sem seděl a pozoroval co se tam děje … Zjistil sem že sem vlastně měl velké štěstí že mě vůbec pustili dovnitř, Postarší pár seděl kousek ode mě a paní pořád prosila kolemjdoucí sestry a doktory jestli by se podívali na jejího manžela? všichni jí nějakým způsobem odbyli zeptal jsem se co mu je a jak tam už sedí dlouho paní odpověděla zhruba dvě hodiny a co že pánovi je ? popis byl jak přes kopírka co sem měl já pán měl infarkt tak to sem nečekal bylo vidět že opravdu pánovi je hodně špatně a paní je zoufalá lékařský personál lítal sem a tam a pořád se hájil slovy máme tu starého pána s podepřením na Covid 19 nic jiného nikdo neřešil přesně jak je na tom videu nezajímalo je jestli jim na chodbě někdo umře nebo ne musím říct že jsem byl z té situace zděšený , vyděšení a netušil co se stane a očekával až přijde má známa a řekne mi co se mnou bude … Bohužel toho jsem se už nedočkal po chvíli přišla nějaká sestra a řekla že se máme sebrat a opustit chodbu a těm co něco je ať se přesunou na jinou pohotovost a bylo vymalováno co se stalo s pánem co měl podezření že má také infarkt nevím ale když odcházeli bylo vidět jak je paní vyděšená a pán si jen postěžoval že tam musel čekat tak dlouho a ani nebyl vyšetřen a já sem pochopil jak je člověk bezmocní když je odkázaný na lékaře kterému je vlastně jedno co s vámi je nebo bude a v tom horším  případě že díky jemu že vás nevyšetřil klidně i zemřete .

 

Nakonec jsem se z toho dostal ale rozhodně ne díky lékařovy co mě ten den ošetřoval. Spousta lidí kritizuje vládu za její nesmyslné zákazy a pravidly ano i mě se to nelíbí a se spousty věcí nesouhlasím ale co dělat Covid 19 tu opravdu je a na každém se projevuje jinak myslím že by nebylo opravdu na škodu se opět semknout a vydržet 3 týdny karanténu ale opravdu jí dodržovat a tím by jsme možná získali tento virus pod větší kontrolu a bylo by možná méně nakažených a vláda by musela na tenhle fakt zareagovat a když by se nic neměnilo tak nemá cenu držet karanténu … to by byla páka na vládu a hlavně argument že se nic nezměnilo .

 

Další věcí co mě poslední dobou trápí je fakt že osobně bych si nevzal na triko abych někomu podsouval a radil aby nenosil roušky že stejně to nic neřeší jako to je u spousty lidí na sociálních a někdo by nakonec díky mě zemřel to bych si nedovolil ono se hezky něco říká když vám nic není nebo nevidíte okolo sebe že by se eventuélně mohlo reálně něco hrozit ale realita je jiná a nepodceňoval bych co komu radím nebo říkám … Lidičky dávejte na sebe pozor a doufejme lepší zítřky .

 

Paulus Paul

 

 

Originální text co byl u videa .

Nechaj ho zdechnout s infarktem? Nebo s čímkoliv Kvůli svědkům covidovým a mengeleovcům..?
Zvykejte si! I u nás ……
Presne toto sa deje aj na Slovensku, ľudí neprijímajú do nemocníc.. okre covidu, na ktorom sa zarába… títo nechcú prijať do venezuelskej nemocnice človeka, ktorý patrí na pohotovosť a nechajú ho doslova na chodníku zomrieť a lekári sa pozerajú v vnútra… agenda aj spôsoby rovnaké na celom svete. Lekári si nezaslúžia ani úctu ani potlesk… až na výnimky.

zdroj: https://www.facebook.com/marie.havelkova.50