Léčba zážitkem. Maminka tří dcer si nemůže dovolit ani to. Pomozte nám to změnit

Rádio G6 - Admin

Maminka tří dívek je na všechno sama. Kvůli jejich zdravotnímu stavu je odkázána jen na podporu státu, protože s nimi musí být neustále. Za vysvědčení v první třídě by ráda věnovala dceři zážitek s delfíny, bohužel ale nemá dostatek finančních prostředků.

Anička je vážně nemocná. Manžel nás opustil, před časem zemřel

Matka dětí se musí starat sama. Jejich otec hodně pil, rodinu opustil. Měl sice soudem stanovené příspěvky na děti, ale jelikož měl sám finanční problémy, příliš neplatil. Před nedávnem zemřel. Od té doby je rodina odkázána jenom na stát.

„Anička letos nastoupila do první třídy zvláštní školy. Neučí se ale počítat nebo psát. Její lekcí je například správné držení hlavičky, nebo pomalé kroky s pomocí asistentek,“ popisuje maminka.

S Aničkou je třeba být neustále doma. Je hodně nemocná, vyžaduje lékařské péči, lázně a další procedury.

„Anička se narodila jako druhé z dvojčat. Její starší sestra Lucinka je v pořádku. Měla se mi narodit trojčata, bohužel kvůli předčasnému porodu třetí dcera nepřežila.“

V rodině je ještě čtrnáctiletá Terezka, která je v pořádku. I tak je ale potřeba, aby se o ni maminka starala a dohlédla na ni, jakožto na nezletilou dívku.

Zdroj: znesnaze21.cz

Nikdy jsme nebyli na dovolené. Delfinoterapie by mohla být správnou volbou

Za vysvědčení v první třídě by pro Aničku maminka ráda pořídila zájezd do zahraničí. A to z více důvodů. „Delfinoterapie – plavání s delfíny – by mohlo mít velký pozitivní vliv na psychiku obou dívek, hlavně tedy na Aničku. Navíc bychom si konečně dopřály společnou dovolenou u moře,“ říká.

„Bohužel je zážitek velmi drahý a nemůžeme si ho finančně dovolit. Proto prosíme o pomoc.“ Portál Znesnáze21 zveřejnil sbírku, díky které se možná podaří mamince vybrat na zážitek dostatek peněz. „Děkujeme za jakoukoli podporu, která naší rodině pomůže,“ vzkazuje maminka dívek.

zdroj: https://www.onlyu.cz