Krvavý incident na ubytovně, cizinec skončil s nožem zabodnutým do hrudníku

Zdenek Zoubecek

Ke krvavému incidentu vyjížděly dnes v podvečer všechny složky IZS do ubytovny v bývalém CD hotelu na Karlovarské v Plzni. Při potyčce tam utrpěl bodné zranění šestačtyřicetiletý cizinec. Útočit měla jeho partnerka.

„Záchranáři na místě zajistili a ošetřili muže s bodným zraněním v oblasti hrudníku. Muž byl následně transportován při vědomí na Emergency do fakultní nemocnice,“ informovala mluvčí záchranné služby Mária Svobodová.

„Dnes, krátce před šestou hodinou večer, policisté přijali oznámení o incidentu mezi druhem a družkou na jedné z ubytoven v Plzni. Hádka měla posléze vyústit ve fyzický spor, při kterém došlo k bodnému poranění muže. V současné chvíli policisté na místě zjišťují, co bylo příčinou a za jakých okolností k incidentu došlo. To, jak k vážnému poranění došlo, je předmětem dalšího vyšetřování,“ uvedla k incidentu mluvčí policie Veronika Hokrová.

Od víkendu vyšetřují policisté hned dva různé případy pokusy o vraždu. V obou případech pachatelé útočili nožem a jednalo se o Rumuny. Oba napadení muži vražedný útok přežili za cenu těžkého zranění a oba dva do nemocnice transportoval vrtulník letecké záchranné služby. První případ se stal v Domažlicích, druhý v Sušici.

 

 

Zdroj/Foto:https://plzenska.drbna.cz