Kdo v ČR muže za to že se Koronavirus tak rozšířil ? zde najdete možnou odpověd .

Paulus Paul

Stále dokola z každé strany málo se očkuje nebo lidi se nechtějí očkovat a když nejste očkovaný tak za to můžete vy … Tak na Vás tlačí a vyvolávají pocit že za to můžete vy a jaká že je pravda ? No je to složitější ale jako první si musíme uvědomit že bez vakcín by spousta lidí umřelo a osobně jsem pro se nechat očkovat ale s ověřenými vakcínami a to bohužel o dnešních co jsou na Covid19 moc nejsou respektive testovaný samozřejmě jsou ale mě chybí doba za jakou se vyvinuli a samozřejmě doba co se testuje není zrovna taky nějak dlouhá co jsem tak nějak vysledoval tak názory se liší jestli se něco muže stát za pár let nebo ne jeden odborník tvrdí to a druhý zase ono, já jako neznalí této v tomto oboru mohu jen těžko posoudit co se muže stát po vakcinaci třeba za pár let ale můžu si udělat názor co vidím na sociálních sítí i když v uvozovkách protože někdy tam jsou opravdu nesmysly.

 

V Čechách je nátlak na neočkovaný z každý strany o tom asi nemá cenu psát každý ví že kdo není očkovaný tak se v restauracích nenají děti jsou ve školách diskriminovaný a mnoho dalších nesmyslných opatřený naproti tomu kdo je očkovaný tak se dokonce ani nemusí testovat v restauracích nemusí nosit roušky … co že se to děje ? sledujete to víme přeci že i naočkovaný lidi jsou nakažlivý tak jako neočkovaný tak kdo že to muže za to že se nákaza šíří ? no většinou částí rozhodně lidi co jsou naočkovaný protože jim naše vláda udělila tyto privilegia … A já se ptám nebyl to náhodou plán vlády aby pak mohly říkat že se čísla opět zvyšují ? a donutili lidi se očkovat a už je jedno jestli už jste nebo nejste ze dvou jsou tři a najednou budou čtyři a pořad se bude nadávat na ty co nejsou a je třeba jim znepříjemnit život jen aby se oočkovali a to nejlépe dvakrát a když už jsme u toho tak vezmeme i děti že vakcíny nejsou lékem tak nějak nikdo neřeší .

 

Takže vážený politici kdo muže za to že tu opět narůstá počet nakažených ? Když si to spočítám tak bych to viděl na vaše nařízení kde jste dovolili lidem co po očkovaní zvolnit opatření naproti neočkovanými … O tom že se tu lidi napadají policií za to že nemají roušku více než by vás chytili že zrovna lezete z obchodu ve tři hodiny ráno rozbitou výlohou ani nemluvím co dodat Covid19 je ať chcete nebo ne byznys a sousty lidí na něm vydělává nemalé peníze na druhou stranu díky nesmyslným nařízením spousty firem ukončilo svojí činnost naproti velkým firmám nebo řetězcům těm samozřejmě táto situace nahrává k získání větších ziskům .

 

Můžete se i bavit o tom že ekonomika je v katastrofickým stavu ale o tom někdy jindy .

Paulus Paul

 

 

Video … s kterým nesouhasím …

Nynější opatření epidemii nezastaví. Bude umírat 250 lidí denně, myslí si Kubek


Lékař Milan Kubek se obává, že čísla ohledně pandemie koronaviru budou daleko horší, než předpokldal. Řekl to ŽIVĚ v Hlavních zprávách na CNN Prima NEWS.

[zdroj: youtube.com]