Kartáři a věštci si žijí jako králové. Na důvěřivých lidech vydělávají statisíce!

Kartáři a věštci si mohou měsíčně přijít na víc peněz než řadoví poslanci. Alespoň to vyplývá z inzerátu, který v těchto dnech koluje po sociálních sítích. Na vzdělání prý vůbec nezáleží, stačí jen umět mluvit česky, improvizovat a vystupovat slušně a přijemně.

Kdo se naučí vykládat karty, vzbudit v lidech důvěru a třeba tvrdit, že jim vyvěští budoucnost z křišťálové koule, ten si měsíčně může přijít na slušné jmění. Inzerát na facebooku láká zájemce na víc peněz, než kolik berou třeba poslanci.

Ti řadoví si měsíčně přijdou na zhruba 90 tisíc, ale kdo se přidá do „týmu věštců, věštkyň a kartářek“, může si údajně vydělat od 50 až do 120 tisíc korun.

 

 

„Nabízíme poradenství po telefonu. Jedná se o pasivní linku, žádné volání klientům a nabízení služeb, či produktů. Výborné platové ohodnocení, včetně měsíčních prémií za dobře odvedenou práci,“ stojí v inzerátu, který však nepůsobí příliš věrohodným dojmem. Není v něm ani uveden název společnosti, se kterou by zájemce v případě dohody spolupracoval.

„Nejlepší z našeho týmu mají průměrný plat 85 000 korun,“ láká lidi hledající práci nabídka. Prý k tomu není potřeba vzdělání, stačí jen umět mluvit česky, improvizovat, slušně vystupovat, pohotově reagovat a být zodpovědný a vstřícný. Pracuje se nejprve na živnostenský list, později je prý možné domluvit hlavní pracovní poměr.

Autora inzerátu M. K. redakce TN.cz kontaktovala s žádostí o doplnění podrobností o podnikání, které nabízí. Do vydání článku ale nereagoval.

Jedná se o mimořádně velkorysou nabídku, proto se rozhodně vyplatí obezřetnost. V jiných inzerátech totiž za podobnou práci nabízejí mnohonásobně méně, většinou od 20 do 30 tisíc korun.

TN.cz
Zdroj: https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/423289-kartari-a-vestci-si-ziji-jako-kralove-na-duverivych-lidech-vydelavaji-statisice?campaignsrc=tn_clipboard