„Jan Kanač Červeňák ve své lajvce ukázal svojí pravou tvář “ Nebo že by byl naveden ? … Každopádně jen +18 padají ve videu drsná slova !

Paulus Paul

Jan Kanač Červeňák jak si tento pán říká na facebooku udělal lajvku na Rašaje … Osobně nevím o co šlo ani sem jinou live neviděl ale někdo my poslal tuhle ani sem na ní dlouho nechtěl koukat nějak jsem pochopil že hodně lajvařu nemá cenu sledovat vždy si připadám že sem úplně v jiném světě a žargon jakým mluví slýchávám jen ve vyloučených lokalitách a často od lidí který si prošli nápravním zařízením.

 

Ale vraťme se k lajvce co udělal pan Červeňák viděl jsem několik lajvek už předtím hlavně ty který se týkali Davida Mezeie když spolu plánovali nějaké pomoci a vždy mi připadal že co se týká vyjadřování byl na úrovni a nechápal sem tuhle lajvku až do té doby dokut jsem neslyšel v pozadí právě Davida Mezeie který mu přitakával co má říkat …

 

Tak pan Červeňák začal dělat to co pan Mezei … vyhrůžky že si najme lidi aby zmlátili pana Rašaje! Rasistické útoky ( nadávaná do černých  ) a v neposlední řadě řev a řev … Co sem zjistil tak by to mělo být kuli tomu že pan Rašaj řekl v lajvce že pan Červeňák si vzal Manželé Mezeový k sobě bydlet a živí je z peněz co bere od své dcery ale to já sem osobně neslyšel takže ja jen komentuji tuhle lajvku .

 

A dle mého názoru by tihle lidi do jednoho neměli dělat veřejné lajvky ale měli by si to vyřizovat třeba na Messengeru protože tihle lajvky ohrožují morálku dětí co se na to dívají a pohoršují slušné lidi !

 

[Upozornění: mluvený projev ve videu obsahuje vulgarity a vyjadřuje násilí.]

 

Nemá cenu dále komentovat live jen my přišlo že by se tohle mělo zveřejnit a rovnou píšu těm co budou psát proč sem nedal toho nebo tu taky do článku ! Zveřejním a napíši k tomu můj komentář ke každému videu co my pošlete ! sám nikam na lajvky chodit nabudu jen výjimečně  takže to není že bych chtěl poškodit někoho ale spíše to že mě to poslal posluchač a nechce být jmenován a to respektuji .

 

Foto: facebook.com/jan.cervenak.10888/photos

 

Paulus Paul