Zablokoval mě facebook za můj komentář že všechny zloděje co se tu přiživují na chudobě nechám zavřít … nebo za to že jsem jim napsal že Facebook je rasistický ?

Paulus Paul

 …

Jak se chová facebook k nahlašovaní rasistických příspěvkům ? Asi tak že Vás zablokuje tak jako mě !

 

Ráno jsem dal status že všechny zloděje co se tu přiživují na chudobě nechám zavřít …

 

Budete se divit ale pro spoustu lidí z Romské komunitu není důležité kdo co udělal ale kdo co ukázal na facebooku …

 

Příkladem je tu že v dnešní době kdy nejste vidět na facebooku tak nejste nic.

 

Klasické mafiánské praktiky, říkáš něco proti mě ? Tak si zloděj, zneužíváš děti, Si pedofil to se všechno probírá na live a zaručeně je to pravda když to říká přece ten co pomáhá všem on by pece nelhal ( takže s člověka se udělá cokoliv jen aby se stáhnu a je úplně jedno že člověk je neviní ) prostě takhle se zbavují lidí a věřte že to funguje 99% lidí co jsem nimi mluvil říkají nechme aby nás brali do pusy nebo nás proklínali tak raději se stáhnout i já

 

jsem zažil na vlastní kůži když jsem psal o tyhle sebránce co mají tuhle činnost místo práce .

 

Oslovují stovky lidí kteří jim věří, dám jeden příklad jak udělat ze sebe v očích diváků skutečně dobrého člověka !

 

Představte si že se na sociálních sítí objeví někdo kdo na tom není moc dobře ( nebo aspoň na oko ne )  Zkontaktujete se sním a domluvíte se aby udělal video nebo foto, ale musí to bít hodně emotivní aby lidi vzalo za srdíčko, To je základem úspěchu, cílem je že lidi uvidí třeba malou holčičku která nemá boty, šatstvo nebo je nemocná ( a často i je jen se její nemoc zneužije ) v neposlední řadě se využívají rodiny co nemají co jist. No kdo by nepřispěl na takovou věc ? Každý kdo nemá srdce z kamene, a o to tu jde zahrát lidem na city a vyloudit z nich peníze nebo jiné věci .

 

Tak když už mám vybráno nemůžu to jen tak poslat přes nějakou banku nebo složenkou … Sice by to mohli mít ještě ten den nebo na druhý ale co bych s toho měl já ? Takže je lepší ukázat že jsem tak dobrý člověk že sednu do auta a jednu 300 kilometrů abych předal peníze nebo jídlo lidem a nezapomenu vše zdokumentovat na facebooku proto se to vlastně všechno dělá …

 

A co na to lidi ?

 

Nikoho nenapadne proč jim peníze neposlal aby si nakoupili samy ?

 

Ale řeknou si to je frajer jel tak daleko aby předal peníze nebo jídlo a o to přeci tomu dotyčnému jde ! Tak získává na svou stranu lidi kteří mu věří že to je ten pravý který pomáhá Romům …

 

A co takhle se zeptat co ten člověk dělal před tím? Nebo z čeho žije ? Kde bere peníze na nájem na jídlo ?

 

Do práce nechodí to by nemohl dělat živé vysílaní 7 hodin v kuse …

 

No vážení přátele to je ten váš dobrotivost a solidarita… úplně mě šokovalo když jsem viděl live kde si lidi říkají aby jim lidi zaplatili nájem či dluhy a co je nejhorší že to v .live vypadalo jako když to je samozřejmé …Tak se ptám co tohle má znamenat ? Vidí to spousty lidí a myslím že to je i nezákonné .

 

A přece je tenhle člověk uctíván a nedej bože aby se mu někdo postavil strhne se lavina nadávek pomluv a z laskavého člověka se stane naprostý primitiv co používá slovník který  se skládá ze samých vulgarit .

 

Není ani výjimečné že se v live řve proklíná a vyhrožuje a to hlavně když někdo poodhalí něco že se někde něco ukradlo nebo ztratilo ( oni dělají live sami na sebe a říkají jeden na druhého co kde všechno udělal ) ale i to nikoho nepřesvědčí že by jejích oblíbenec něco udělal špatného a o tom že sem tam se objeví někdo kdo poukáže že mu poslal peníze ale už nezjistil kam šli nebo že ho po zeptání dokonce zablokoval, to nikdo neřeší a nebo toho člověka okomentují tím způsobem že se raději stáhne !

 

Pokrytci

 

Na facebooku jsou lidi co na tihle lidi nadávají ale na jeho vysílaní chodí a podporují tím že sdílí jeho příspěvky, a když v live někoho označí za nepřítele a řekne nahlašujte toho či toho tak to udělají, a tak se dostávám k mému účtu který my facebook zablokoval je to kuli tomu že jsem napsal, že nechám všechny tohle lidi zavřít ? Nebo je to reakce na poslaní facebooku můj nesouhlas s jeho politikou ? Nevím ale jedno musím uznat že díky těmto lidem se dostane pomoci tam kde by asi pomoc nepřišla, sice ne dlouhodobá ale jednorázová určitě škoda jen že se tito lidi nespojí a nedělají vše transparentní způsobem sám bych se zapojil protože tam by zmizeli veškeré podezření jak a kam se pomoc udělala . Facebook a live neberu a nikdy nebudu brát za transparentní co já vím co se děje po vypnutí live a foto se dá zfalšovat .

 

Neměli by jste se nechat citově vydírat protože vy na svoje peníze musíte pracovat a oni je od vás dostávají jen tak že si o ně řeknou a použijí k tomu ti nejchudší nebo nemocní lidi. Chcete pomoc ? Tak pošlete peníze přes nějakou organizaci kde je to transparentní nebo pošlete peníze přímo těm lidem ne prostředníkům !

 

Dokonce jsem viděl už i zahraniční účty …Podpořte lidi co opravdu tu pracují léta pro romskou komunitu ne lidi co se tu objevili bůhví odkud a začali ze sebe dělat spasitele !

 

Viděl jsem live kde jeden říká že organizace nedělají nic přes facebook. Musíte dělat zde na facebooku .

 

Tak na to odpovím za všechny protože kdo opravdu chce pomáhat tak to nedělá pro kamery jen aby se zviditelnil z nějakého účelu, Ale pro svůj dobrý pocit že něco vykonal dobrého a hlavně z vlastní kapsy protože dělat charitu z cizích peněz a ještě si z toho nechávat něco pro sebe není charita !!! I si brát na palivo, jídlo nebo kredit beru že se ukrajuje z vybraných peněz pro to na co jsem je vybral !

 

Tohle je můj názor a misím si že jak já respektuji něčí názory tak by jste měli i vy ten můj, a ty co budou psát co jste udělali vy pro naše Romy tak rovnou odpovím do toho vám nic není moje věc a já k tomu nepotřebuji kamery ani aby mě někdo plácal po rameni .

 

A rovnou píši že moje adresa není tajná jen si o ní stačí napsat a domluvit schůzku pro ty co mi budou vyhrožovat že mě najdou a rozbiji hubu … článek je obecný a neukazuje přímo na někoho a ten co si to na sebe vezme tak asi ví proč …

 

 

Napsal jsem toto facebooku a reakce byla skoro okamžitá hned přišla bez varování blokace ale napořád !

 

„Dobrý den
Léta se pohybují okolo medií vlastním Radiovou stanici a Televizní kanál a jako redaktor redakce G6 se občas dotknu tématu jako je Rasizmus, nenávist vůči menšinám a jako celý svět sem psal i o Romovy z Teplic k se stalo něco podobného jako v USA George Floyd a když jsem sdílel články bylo my z vaší strany vyhrožováno že my zablokujete účet .( nejspíše vašich spolupracovníků z ČR ) No asi nevíte že ČR je hodně rasistická země ! A už léta upozorňuji na rasistické komentáře a videa videa vždy my bylo jen doporučeno abych si zablokoval toho člověka co příspěvek zveřejnil ale příspěvek stále zůstal zveřejněn a tam se dostávám proč vám píši někdo kdo kontroluje český facebook je hodně nakloněn k Rasistům několik let to sleduji a mám stovky vyfocených příspěvků a co je nejlepší místo aby jste blokovali je blokujete lidi co na tuhle situaci upozorňují .Díky tomu že jsem sdílel příspěvky které jsem ani sám nenapsal jste mě účet omezili a já se ptám proč mě nechcete aby se zveřejňovali články o George Floyd nebo o Romovy z Teplic v obou případech se jedná o skoro totožný případ ? Mám tomu rozumět že politika Facebooku je taková že rasisté můžou zveřejňovat cokoliv ale media nesmí zveřejňovat články o nich ? Protože mě se stalo už několikrát když sem právě chtěl zveřejnit podobné články nešlo to a napsalo my to že lidem se to nelíbí, co to má znamenat že když jsem chtěl zveřejnit článek o Holokaust a rasistickým lidem se to nelíbí tak vy to blokujete abych to zveřejnil ? Kam jsme to dospěli ? Můj účet je https://www.facebook.com/radiog6.pauluspaul/ podívejte se o čem já píšu a co zveřejňuji a pak mě můžete říct kde jsem porušil vaše pravidla ?“