Jak jsem přišel k bohatství přes noc

Fényx

Dnes se jsem se probudil a stal se ze mě přes noc miliardář.

 

Potkal jsem vlastně docela hodně zajímavého pána, kterého pronásledovali asi to byl nějaký vyděrači. Starý pán žil se ženou někde na venkově. Já ho zahlédl, jak ho neustále obtěžuje dvojice a tak sem mu pomohl. Bylo to tak že on z té chaty jel do Prahy a tam měl ve střešním a nejvyšším patře byt. Ona ho pronásledovala a chtěla ho s jejím přítelem okrást a tak sem mu pomohl je vystrašit, protože se vracel kvůli úmrtí své ženy. A tak sem ze sebe udělal ducha a oni se moc polekali a nechali i ukradený klíč při útěku po schodech na zemi. Já mu jej donesl.

 

Poté jsem pánovi pomáhal v bytě, aby dokázal žít, ale byl nemocný a starý a nerudný. Přes to vše jsem byl ochotný mu pomáhat.

Psal knihu a zamykal si ji do svého sejfu se závětí. Mluvil mi celou dobu o svém životě ačkoli to byl zážitek se zloději, o kterých sem mluvil z počátku a které jsem vystrašil ale byl to vlastně zápis celé té knihy a zároveň sem si uvědomoval že mi toto celé připadá, že jsem to neprožil jen díky jeho vyprávění.

 

Má současná družka se tam objevila taky a musím říci, že se mi tam vlastně zjevila. Celé se to odehrávalo v půdním bytě kde starý pán žil.
Nosil plínky které jsem mu navlékal a já sem tam s ním byl stále. Jednoho dne nechal závěť venku a družka mu to při jeho slabosti dala podepsat, a to abychom jako manželé ačkoli jsme manželé vlastně nebyli, a tak zdědili jeho majetek kterým byl byt a harampádí v něm. Jenomže problém byl že starý pán ji jen zkoušel.  Jedním okem pokukoval, co dělá. A já přišel do situace, když se z údajného spánku vzbudil. Já ho šel přebalit. V posteli měl dosti výkalů, které nebyly cítit a zároveň byly v celku jak nějaké bobky ale z trávy. Vzal sem vysavač přebalil a bobky jsem odsál vysavačem. Do toho ji řekl ať mu podá závěť. A začal být nepříjemný co si to dovolila. A já s ním souhlasil.

 

 

Já mu řekl, že ho chápu ale ať si uvědomí, že situace je taková, že vlastně je hodně vysílený a že stejné to připadne státu a jestli chce, že nám to pomůže. A tak souhlasil s přepisem a uvedl mě tam jmenovitě takže sem měl jeho majetek. Což od něho bylo laskavé ba co více velmi překvapující závěr.

 

 

Odcházel jsem z domu a sešel ze 4. podlaží a šel na zahradu kde jsem před tím nikdy nebyl. Zahrada spíše připomínala nádhernou zámeckou zahradu s nádherným dvoupatrovým domkem a s velkými a vyvýšenými garážemi které mě zaujaly. Nahlédl jsem do dveří a viděl zaparkované a nádherné kamióny které byly z poloviny plné různými věcmi a v jedné z krabic byly sety peněženek a věcí, které byly z dob 1900. Prostě unikátní kousky pro bohaté jedince a pak také se povalovaly různé věci kolem kamiónu. Panenka, které byla porcelánová a měla velikost přibližně 1 m. No prostě poklady!!!

 

 

 

Když jsem vycházel z garáže zahlédl jsem osobu vstupující dámu postaršího věku, jak zachází do domku na zahradě. Zeptal jsem se jí „dobrý den, co tu děláte?“ ona odvětila „starala jsem se o pána, než si Vás oblíbil. Teď tu dožívám“. A tak jsem se s ní rozloučil a čel do podkrovního bytu v baráku, kde jsem se zeptal pana bohatého, jak platí nájem, když nechodí do práce a on mi řekl že kupoval pozemek a tento dům za pakatel ale přeplatil a vrací mu 8 miliard po 800 tisících měsíčně. A pak jsem pochopil že celý dům je vlastně jeho a já se stal přes noc miliardářem, díky mé pomoci a starostlivosti. Ovšem že to je skvělé a děkuji za blahopřání. Snad jen dodat ze v 6:00 mě zazvonil budík a já měl z toho všeho jen skvělý pocit se kterým se s vámi dělím. Jinak ve snech se opravdu dá zbohatnout přes noc. ?