Co si to ten lampasák dovoluje?! Hrušínský, Csáková, Geislerová i další zuří kvůli Prymulovi!

Celé Česko pobouřila zpráva deníku Blesk, že byl byl ministr zdravotnictví Roman Prymula (za ANO) ve středu pozdě večer navzdory platnému zákazu v restauraci. Spolu s ním tam byl předseda poslaneckého klubu ANO Jaroslav Faltýnek. Ani jeden z nich navíc neměl roušku. Známé české osobnosti jsou z chování politiků naprosto znechuceni!

 

Opozice po zjištění Blesku, že se ministr zdravotnictví Roman Prymula a šéf poslanců hnutí ANO Jaroslav Faltýnek sešli v noci v zavřené restauraci a bez roušek, žádají ministrovu rezignaci. Hlavu vládního kolegy chce i ministr vnitra a vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD), který se covidem sám nakazil a pracuje tak z domácí izolace.

Naštvané jsou ale i známé osobnosti, především herci a zpěváci, kteří kvůli nařízení vlády nesmějí vystupovat. „Václav Havel před lety diagnostikoval ve společnosti tzv. blbou náladu. Dnes – za agenta Babiše už je líp. Ve společnosti začíná převažovat tzv. D*BILNÍ nálada. Maláčová měla pravdu. Spletla si jen počet osob. Premiér zdaleka není sám, kdo má být nazýván pravým jménem,“ uvádí na svém facebooku herec Jan Hrušínský s odkazem na slova ministryně práce Jany Maláčové z ČSSD, který po natáčení vyjádření pro Českou televizi na stále ještě zapnutou kameru prohlásila, že premiér Babiš je d*bil.

Zdroj: foto-extra.cz
Zdroj:  www.stars24.cz

https://stars24.cz/celebrity/ceske-celebrity/23651-co-si-to-ten-lampasak-dovoluje-hrusinsky-csakova-geislerova-i-dalsi-zuri-kvuli-prymulovi