Bertik Girga v show Česko Slovensko má talent rozbrečel ne jen porotu … ne jen svým zpěvem ale i skromností dojal i nás z G6 …

Oblíbená show Česko Slovensko má talent dává šanci všem kdo si chce vyzkoušet co to je stát na podium ale najdou se i tací co dokážou rozplakat i porotu, A to se stalo právě při vystoupení úžasného zpěváka Bertika Girgi .

 

Bertik Girga mé oborský talent a dokazuje to už mnoho let a když k tomu ještě přidáme jeho povahu a skromnost, tak budeme jen z těží hledat takovou osobnost jako je on.

 

 

Osobně jeho písečky mám rád a často mě dojímají na druhou stranu umí i rozjet pěknou Show.

 

 

Oblíbená show Česko Slovensko má talent dává šanci všem kdo si chce vyzkoušet co to je stát na podium, ale najdou se i tací co dokážou rozplakat i porotu, A to se stalo právě při vystoupení úžasného zpěváka Bertika Girgi .

 

Bertik Girga mé oborský talent a dokazuje to už mnoho let a když k tomu ještě přidáme jeho povahu a skromnost, tak budeme jen z těží hledat takovou osobnost jako je on.
Musím se přiznat že často když je my smutno tak jeho písničky poslouchám jsou to nádherné texty a o tom že v jeho podaní to je úžasný zážitek ani nemluvím …
Moje oblíbená písničky od něj jsou ti pomalejší kde opravdu je vidět že Bertík své písničky zpívá od srdíčka a možná proto jsou tak skvělí a lidi je mají rádi.

 

Osobně si myslím že on by se měl stát hvězdou této soutěže a měl by jí vyhrát protože s jeho talentem a citem jakou dokáže zazpívat písničku nemá konkurenci a romská komunita by na něj měla být hrdá a když bude potřeba tak ho všemožně podpořit a uvědomit si že výjimečné lidi jako je on by si měli vážit a stát za nimi kord v dnešní době kdy situace pro Romy zrovna není moc příznivá, a když vidím jeho vystoupení uvědomuji si že takové lidé můžou v mnoha lidech změnit názor na nás na romskou komunitu a v tom je síla našich umělců jako je právě pan Bertík …

 

Pro mě je tohle asi ta nejkrásnější ale samozřejmě mám jich více .

Sas man lačo dzivipen

Kanál na youtube.com / určitě si přidejte odběr .
https://www.youtube.com/channel/UCqlQMI6abTeUbM5-0Q743xw