Andreje Babiše vyzval občany aby si sadili na jeho výhru v prezidentských volbách, mnozí přišli o vše a teď nemají ani na poplatky .

Andrej Babiš si byl jist že vyhraje a tak vyzval lidi aby si na něj sadili … Mnoha lidí mu uvěřili natolik že sázeli své úspory či dokonce své důchody .
Vránci volební kampaně si Andrej Babiš opravdu nevybral dobré poradce a jeho kampaň šla jednou cestou a to co nejvíce pošpinit protivníka a to se mu i stalo osudným mnoho lidí tak odradil.
Dalším takovým přešlapem bylo i to že se v debatách ztrácel i když na něj byl vyvíjen oborský tlak ale i přesto měl světlé chvilky i když bylo vidět že skoro v každé debatě se moderátoři snažili ho co nejvíc znemožnit otázkou je proč ? že by za těch osm let si vyhudoval špatnou reputaci ? no určitě bych zde popravdě napsal že ano ale tohle je spíše o tom že ne jen že prohrál v prezidentských volbách ale díky jeho twítu lidi přišli o peníze a teď se objevují žádosti na facebooku o pomoc že nemají na poplatky a já se ptám pomůže jim teď pan Andrej Babiš ?
Co si myslíte vy ? jak by se měl zachovat ?
Rádio G6 se bude snažit některým pomoci a některým poradit jak a co mají udělat v těžké situaci pište na radiog6@email.cz nutnost mít důkaz o tom že jste si sadili na Andreje Babiše  !

 

 

 

Je to hra, byla to nadsázka, vzkázal Havlíček lidem, kteří poslechli Babišovu výzvu

Nešlo o nic neetického, sázka je přece hra, vzkázal místopředseda hnutí ANO Karel Havlíček lidem, kteří vzali za svou výzvu předsedy ANO a neúspěšného prezidentského kandidáta Andreje Babiše, aby si na jeho vítězství vsadili v kurzu 1:12.

https://www.novinky.cz/clanek/volby-prezidenta-je-to-hra-byla-to-nadsazka-vzkazal-havlicek-lidem-kteri-poslechli-babisovu-vyzvu-40421406#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.web.nexttoart

 

Paulus Paul